Kızlara Güzel Sözler

Kızlara Güzel Sözler Bu güzel sayfamızda sizler için kızlara söylenecek sözler en güzel sözleri hazırladık. Sayfamızdaki hoşlandığın kıza söylenecek güzel sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.

Kızlara Güzel Sözler

Seni düşünürken içim geçmiş. Severken de ömrüm.

Azıcık bakayım derken içine düştüm gözlerinin. Artık esirim orda.

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.

Hayatta 3 şey güzeldir; suyun akışı, günün batışı, senin bakısın.

Sen mavi giy ben gökyüzünü unuturum.

Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor.

Sen benim ilk ıslandığım yağmurumsun.

Seni sevince insan iş güç sahibi oluyor. Şair oluyor mesela.

Odunum ama bir tek senin için yanarım aşkım.

Seni anlatmak istesem anlatamam çünkü sen bu evrendeki her şeyden daha güzelsin.

Nasıl göründüğünü sorma, en güzel benimle görünüyorsun.

Kalbimin çalar saati gibisin sevgilim. Ne zaman sevmek vaktim gelse sen düşersin gönlüme.

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki.

Bir hasret kadar uzak olsan da bir nefes kadar yakınsın yüreğime. Ömrüme ömür katan yarim.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen kışlarımda aylarımda yaz güneşi oldun, sen benim her mevsimi yaza döndüren tek güneşim olsun.

Sabahın güneşi sessiz doğsa da dünyama, senin gibi ısıtmıyor içimi bir tanem benim.

Seni unutmak için ölmek gerekir, ölmek için ise sensiz olmak gerekir bir tanem benim.

Yarınlarımı ve kendimi sensiz düşünmek, ölmek gibi gelir bana sevgilim.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

Gözlerin benden başkasına bakmasın, sen var isen hayatımda ben varım senin için bu yalan olan hayatta bir tanem.

Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız benimsin!

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi sozlersitesi.com verebiliyorum.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor. Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bir gülüşünle hayata dönerim yeniden, sensiz buz tutan için alev alev olur gülüşünle, sensiz bir yalan olurum yalan hayatın içinde, seninle gerçekleri yaşarım gerçek olan aşkımın içinde.

Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi.

Ne zaman batan güneşe baksam hüzünlenirim yanımda yoksun diye, ne zaman yıldızlara baksam üşürüm hayalinle ısınırım, ne zaman yanımda olsan işte bunların hepsini unuturum bir tanem benim.

Her zaman adını andım nefesimde, her saniye seni düşünüp hayalini kurdum gözlerimde, sensiz bir hayatı kabullenemem ölürüm sensizlik ölüm gibi gelir hayata küser giderim sevgilim.

Düşüyorum seni gecenin karanlık yüzünde, düşünüyorum hayalini buz tutmuş odamın soğuk köşelerinde, sen varsan razıyım hayatın çilesine, sen yoksa ölürüm yalnızlığımın nöbetinde.

Seni düşününce ısınır soğuk gecelerim, sen aklıma gelince güler mutsuz yüzüm sevgilim, seninle hayat buldu bu bedenim sensiz bu yalan hayatı neyleyim.

Gülüşünle yalnızlığıma bir son veriyorum her gece, seni hayal edince mutlu oluyorum yalnızlığımın gölgesinde, seninle ölüme bile giderim düşünmem bir an bile, sensin benim tek sevdiğim bu can sana feda olsun her nefesimde.

Yalanların içinde tek gerçeksin benim gözümde, sahte gülüşlerin içinde tek doğrusun sevdim seni bir kere, dünya dönse de inadına çevremde, ben sensiz nefes alamıyorum dünya kimin umurunda banane.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir