Kocaya Doğum Günü Mesajı

Kocaya Doğum Günü Mesajı Bu güzel sayfamızda sizler için kocaya en güzel doğum günü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki kocaya anlamlı doğum günü mesajlarını kocanıza facebook, twitter ve whatsapp ile gönderebilirsiniz.

Kocaya Doğum Günü Mesajı

Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutluluğumsun. Mutlu yıllar canım kocam iyi ki doğdun.

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu yıllar biricik kocam.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

Hayatın anlamı sensin. Hayat içinde sen olduğun sürece güzel. Hep hayatımda ol, yanımda ol. İyi ki doğdun canım kocacım.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun canım kocam.

Kocaya Doğum Günü Mesajı Kısa

Sana binlerce öpücük ve sevgi yoluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Kocaya Doğum Günü Mesajı Anlamlı

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutIu olsun canım kocam!

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin sevgili kocam. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik kocam.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. mutlu yıllar bir tanecik kocam.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam!

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın biricik kocam.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili kocam! Mutlu yıllar.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun!

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam. Mutlu Yıllar.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler sevgili kocam.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir