Koşul ile ilgili Sözler

Koşul ile ilgili Sözler sayfamızda koşul ile ilglili söylenmiş tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Koşul ile ilgili Sözler

Asıl sevgi kayıt ve koşul tanımaz. Hiç ummadığınız bir an, hiç ummadığınız bir yöne esen bir alev gibi sizi yakar, tutuşturur. Aşk sozlersitesi.com zaman, yer, koşul ve kişi kaydından bağımsız bir serseridir.

Mehmed Rauf

Mümkün olan en kötü koşullar, er ya da geç mutlaka ortaya çıkar.

Joseph Murphy

Eğer bir toplumda, devrim ve toplumsal değişim için koşullar olgunlaşmışsa, ama bu toplumsal değişimi gerçekleştirecek bir güç yoksa, o toplum için, için çürümeye başlar.

Yılmaz Güney

İnsanın doğası değişmediği sürece olaylar ve şartlar değişmez.

Osman Pamukoğlu

Şartlar değişince, insanlar da değişir.

Ahmet Hamdi Tanpınar

İnsan oğlunun alışamayacağı koşul yoktur. Hele de çevresindeki herkesin aynı koşullarda yaşadığını görüyorsa.

Tolstoy

Koşullar insanları idare eder, insanlar koşulları değil.

Herodot

Her koşulda mutlu olmayı seçebilirsin. Mutluluk bir şeylere bağlayacağın bir duygu hali değil. Tatmin ile mutluluğu karıştırıyoruz. Tatmin olmayı mutluluk sanıyoruz. Yakaladığımız anda sozlersitesi.com beklediğimiz her şeyin tatmin duygusu doğal olarak kaybolur. Kaybolan mutlu olma halin değil. Yalnızlık da korkulacak, kaçılacak bir şey değil. Yalnızsın ve yalnız öleceksin. Kabul et. Kabulleneceğin her sorunun üstesinden gelebilirsin.Varlığını kabul etmediğin bir şeyi nasıl çözebilirsin.

Aret Vartanyan

Kendilerini “şartların” kötü yaptığını sozlersitesi.com söyleyenler, aynı şartların neden başkalarını kötü yapamadığı sorulmalıdır.

Selahattin Şimşek

Sevgide koşul olmaz.

Gillian Flynn

Ne güzel bir şeydir birini koşulsuz, kuralsız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek. Ve ona iyi ki varsın diyebilmek.

Anonim

Boğuştuğunuz şartlar ne kadar ağırsa, gelecekte ulaşacağınız başarı o kadar büyük olacaktır.

Muhammed Bozdağ

Sevginin doğası hakkında söylediklerime bakacak olursak, sevginin kazanılması için en önemli koşul kişinin kendi narsizmini yenmesidir.

Erich Fromm

Her düşünce bir neden, her koşul ise bir sonuçtur.

Joseph Murphy

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp sozlersitesi.com istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır.

Bernard Shaw

Yorum yapın