Ana SayfaDini SözlerKürtçe Cuma Mesajları

Kürtçe Cuma Mesajları

Kürtçe Cuma Mesajları sayfamızda kütçe söylenmiş en güzel cuma mesajlarını sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Kürtçe Cuma Mesajları

Kurtce Cuma Mesajlari 1

Kürtçe Cuma Mesajları Resimli

♥ Cuma roja we pîroz be û her dem bi rahmet û bereketê Xudê be – Cuma gününüz mübarek olsun ve her zaman Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun.

Kurtce Cuma Mesajlari 2

♥ Ez dixwazim ku Cuma roja we bi bîr û dua be, û ez ji bo we bêriya xweşik a Xudê dixwazim – Cuma gününüzün dua ve anma ile dolu olmasını dilerim, ve Allah’ın sizin üzerinize güzel lütfunu dilerim.

Kurtce Cuma Mesajlari 3

Cuma Mesajları Kürtçe

♥ Bi hezkirina Xudê, Cuma roja we pîroz û her gav bi xêr û serkeftin be – Allah’ın sevgisiyle, Cuma gününüz mübarek olsun ve her zaman iyilik ve başarı dolu olsun.

Kurtce Cuma Mesajlari 4

♥ Cuma we bi xêr, rahmet û afirandin be, û bi hezkirina Xudê ji bo we be – Cuma gününüz, sevgi, merhamet ve yaratılışla dolu olsun ve Allah’ın sizin için olan sevgisiyle olsun.

Kurtce Cuma Mesajlari 5

♥ Cuma roja we bi dua û bêriya Xudê be. Ez dixwazim ku hemû duayên we bibin rastî – Cuma gününüz dua ve Allah’ın bereketi ile dolu olsun. Tüm dualarınızın gerçekleşmesini dilerim.

Kurtce Cuma Mesajlari 6

♥ Cuma roja we pîroz be – Cuma gününüz mübarek olsun.

♥ Cuma rojekî xweş û bi barkirinê be ji bo we – Cuma gününüz mutlu ve bereketli olsun.

♥ Cuma wek roja nûrê be ji bo we – Cuma gününüz ışık gibi olsun.

♥ Cuma we bi xêr û bêriya Xudê be – Cuma gününüz Allah’ın lütfu ve bereketi ile olsun.

♥ Ji we re roja Cuma xweş û bi rahmetê be – Cuma gününüz mutlu ve rahmet dolu olsun.

♥ Kürtçe : Xudayê min.!! Gîyana min teng neke. Qalbê min reş neke. Min nav tengasîyê de bêçarebûn nehêle. Ji xeyni te min ber kesi din neğerêni. Amin… Înî ye we bi xêr be

Türkçe Anlamı : ALLAH’lM! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA.. (amin..) Hayırlı Nur’lu Cuma‘lar.

Kürtçe : Ey mifteha hemû deriyan destê wî de Xuda. Tu der heqê me de deriyèn xêrê veki. Înî ye we bi xêr be.

Türkçe Anlamı : Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

Kürtçe : Pêşi rê direj dibe jibona bimeşin heq re. Bûtik vedibe ji bona dîtina wî. Heğer yek ji te re dia biki tu ji jibo Xudê jê re dia bike. Înî ye we bi xêr be.

Türkçe Anlamı : Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Kürtçe : Ey mifteha hemû deriyan destê wî de Xuda. Tu der heqê me de deriyèn xêrê veki. Înî ye we bi xêr be.

Türkçe Anlamı : Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

Kürtçe : Wusa diayek bike ku; bila gunehên te ber tobe te bigirî. Xwe Rabbê xwe re spartine ku ne nefsa te te bişewitinê bila tu nefsa xwe bişewtine. Înî ye we bi xêr be.

Türkçe Anlamı : Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan yaradana sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

Kürtçe : Ey Rabbê min.!! Tu ronahîya çavê min kêm neke. Tu xêrê nasibê min biki. Tu hez kirine cwe nasibê min biki. Înî ye we bi xêr be

Türkçe Anlamı : Yüce Rabim! Gözlerimizden nurunu eksik etme, Hayır nasipler ver, Sevgini bize nasip et amin, Cumanız muberek olsun

Kürtçe : Ey Rabbê mezin.!! Milê min de teji gunehan min dest te re vekir. Ji kûr ve ne OF ji dil ve AFÛ dixwazin. Înî ye we bi xêr be.

Türkçe Anlamı : YÜCE RAB’BİM..! Omuzumuzda onca GÜNAH yüküyle, sana açtık ELLERİMİZİ..! Derinden bir OF değil, yürekten sozlersitesi.com bir AF diliyoruz..! -Hayırlı Nurlu Cumalar.

Kürtçe : Ez diayek dişênim.. we hemû re tendurîsti, şahî, hizûr be. Hez kirinên we cem we dinya tiji aşiti be. Silava Xudê ser we Înî ye we bi xêr be

Türkçe Anlamı : Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.

BENZER SÖZLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SEVİLEN SÖZLER

SÖZLÜ-YORUM

Ablaya Doğum Günü Mesajı – Amerikan Dunyasi açık Ablaya Doğum Günü Mesajları
Eşe Doğum Günü Mesajı – Anksiyete Dunyasi açık Eşe Doğum Günü Mesajları
Görümceye güzel sözler,Görümce ile ilgili güzel sözler açık Görümce ile ilgili Sözler
Abdullah açık Güzel Dini Paylaşımlar
İsmail UYSAL açık Nasihat Veren Özlü Sözler
Siyah Beyaz Sözler açık Siyah Beyaz ile ilgili Sözler
Atesli Sözler açık Ateş İle İlgili Sözler
Teravih Sözleri ve Mesajları | Sözler ve Mesajlar açık Teravih ile ilgili Mesajlar
Teravih Sözleri | MUHTEŞEM SÖZLER açık Teravih ile ilgili Mesajlar
merve sakin açık Hafızlık ile ilgili Sözler
Sevgi öğretmen açık Uyuşturucu ile ilgili Sözler
Sevgi öğretmen açık Uyuşturucu ile ilgili Sözler
Şevval Gün açık Hafızlık ile ilgili Sözler
Şevval Gün açık Hafızlık ile ilgili Sözler
Ikna etme sözleri - İkna Sözleri, Uzun, Anlamlı, Kısa, Resimli, Mesajları, … açık Ikna Etme Sözleri
aydın açık Gelin ile ilgili Sözler
Kahkaha ile ilgili sözler açık Kahkaha ile ilgili Sözler
ygmr açık Komik Okul Sözleri