Kutlu Doğum Haftası Sözleri

Kutlu Doğum Haftası Sözleri Bu sayfamızda sizler için en güzel kutlu doğum haftası sözleri hazırladık. Bu mübarek ve kutsal günde sevdiklerinizle facebook ve twitterdan paylaşabileceğiniz bu güzel kutlu doğum haftası sözleri sayfası ile ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Kutlu Doğum Haftası Sözleri

Eğer mübarek ayağın bu toprağa basmış olmasaydı, teyemmüm kimseyi temizlemezdi. Bu mübarek haftanın herkese hayırlar getirmesini dilerim. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Birimiz şarkta, birimiz garpta, birimiz cenupta, birimiz şimalde, birimiz ahirette, birimiz dünyada da olsak biz yine birbirimizle beraberiz. Bu mübarek hafta herkese hayırlar getirsin. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Ya rabbim ne olur affet bizi peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine affet bu aciz kullarını ne olur yolunda ayırma, ayırma ki sana kavuşalım senin sevginden ver bize ver ki senin sevginle her şeyi unutup sadece senin için yaşayalım affet bizi Allah’ım. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz ya ResuI Allah, bu dünyada göremedik nur yüzünü, sozlersitesi.com olamadık yanında, savaşamadık ta şehit bile olamadık senin yolunda, bu aciz ümmetini ne olur sev ya ResuI Allah. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Yaratılmışların en hayırlısı, peygamber efendimiz hazreti Muhammed SallAllahu Aleyhi Vesellem için duygularımızı dile getirdiğimiz şu mübarek günde salat ve selam o’na olsun… KutIu Doğum Haftanız Mübarek OIsun.

O, hakta, adalette, merhamette, insanlıkta, yemede, içmede, oturup kalkmada, işte, güçte, devlet başında, vazifede, Iiderlikte ve hayatın akla gelen her şûbesinde tek sozlersitesi.com önder ve tek insan. KutIu doğum haftanız mübarek olsun!

Bu nasıl bir sevgi, nasıl bir aşk ki ezelden ebede herkes O’na sevdalı. İnanan inanmayan herkes O’na hayran. Rabbim hakkıyla sevenlerden eylesin inşAllah. O kutIu sevdayı tadanlardan olmak duasıyla. KutIu doğum haftanız hayırlara vesile olsun.

Yalvarışımı kabul eyle. Şefaat mumunu yak ya ResûIullah! Yak ki, aciz kalemimi aradan kaldırarak o muma atılayım. Ömür ırmağımı senin saadet havuzuna akıtayım. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Bir Kitabullah-ı azamdır sera ser kâinat. Hangi harfi yoklasan manası hep Allah çıkar. Düşmanlarım bana ne yapabilir ki! hapsolunmam halvet, sürülmem seyahat, öldürülmem şehadet! KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

ÂIemlere rahmet Hz. Muhammed (s.a.v) ümmetin üstüne titreyen sensin, müjdeci, uyaran, gel diyen sensin, kulunu Allah’a sevdiren sensin, gecemi gündüze çeviren sensin, ey Hakk’ın şahidi yüzünü göster, kuI şahadetinle tanımak ister. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Düşünür, hatip, havari, kanun koyucu, asker, düşüncelerin fâtihi, rasyonel akidelerin düzelticisi, şekiI ve suret olmaksızın tapınma; hepsi mânevî tek bir hükümdarlık olan yirmi dünyevî hükümdarlığın kurucusu, işte Hz. Muhammed. İnsanın yüceliğinin ölçümü mümkün olsa, o’ndan daha büyük bir insan var mıdır, sorarız! KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

ÂIemlere rahmet Hz. Muhammed (s.a.v) ümmetin üstüne titreyen sensin, müjdeci, uyaran, gel diyen sensin, kulunu Allah’a sevdiren sensin, gecemi gündüze çeviren sensin, ey Hakk’ın şahidi yüzünü göster, kuI şahadetinle tanımak ister. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Alem senle övüldü. Biz seninle hep güldük. 14 asırdır daim sensizliğe sürüldük. Sana salat ve selam gönlümüz senle dolsun. Bizleri sana ümmet yapana hamtlar olsun. Güllerin gülistanı gül efendim. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

O, sadece bir istasyon durağı mesafesindeki dünya hayatı için yegâne halâskar, ahirette en büyük şefaatçimiz. O, âIemlerin Rabbinin en sevgilisi. O, tek kurtarıcımız. O, “ayinedir bu âIem, her şey Hakk ile kaim, mir’atı Muhammed’den Allah görünür daim.” Diyen âşıkların muhabbet saltanatı aynası olmuştur. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Görmek isterim dünyada yüzün, görmezsem ne gecem olur ne de gündüzüm. Can feda senin bir damla gözyaşın, sensiz ne yaparım ey Gündüz’üm. Gayrı görün rüyamda RasulAllah, bilmem ne yapayım dün işledim günah. Ya RasulAllah sen önümde gündüz, bense yalvarırım gece gündüz.

Ey güllerin suItanı, âIem senle övüldü, biz seninle hep güldük, on dört asırdır daim, sensizliğe sürüldük, sana salat ve selam gönlümüz senle dolsun bizleri sana ümmet yapana hamtlar olsun efendimiz. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Basıp üzerinde yürüdüğün toprak olsaydım. İçine girip saklandığın mağara, “küheylanım” deyip sırtına bindiğin atın, avına saldığın kıtmirin, elinde taşıdığın sopan, omuzlarına aldığın ridan, gerdiğin yayın, düşmanın bağrına sapladığın okun olsaydım. Olduğuma da bin şükür; ya senden uzak kalsaydım. KutIu doğum haftanız mübarek olsun.

Yorum yapın