Makara Sözler

Makara Sözler Bu sayfamızda en komik makara sözleri bulacaksınız. Bu yeni makara sözleri whatsapptan arkadaşlarınızla paylaşabilir onlara bu çok makara sözleri kısa mesajla gönderebilirsiniz. Bu güzel makara sözleri facebook ve twitterdan da paylaşabilirsiniz.

Makara Sözler

Elini tutabilir miyim? —Neden bilmem halay falan çekeriz…

Misafirin çocuğu “abla bilgisayar çalışıyor mu” dedi. Yok, “ev hanımı” dedim. O günden beri çocuktan haber alınamıyor.

—OğIum veli toplantısı varmış. Neden söylemedin? — Baba senin adın veli mi ya?

Mert hava yollarına ait 4260 sayılı sevgi uçağı o güzel kalbinize inmek için izin istiyor. Eğer izin vermezseniz bu sevgi uçağı kamikaze dalışı yapacaktır.

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum…

Babama not yazdım: Eğer evin reisi sensen gel şu internet faturasını öde, yok eğer evin reisi bensem sana emrediyorum para ver. (Şuan hastaneden yazıyorum.)

AsIında her şeye verecek bir cevabım var ama olay anında değil gece yatarken aklıma geliyor.

Ajda Pekkan şarkıda ‘arada sırada aklıma geliyor’ diyor. Bu yaşta aklına geldiğine dua et. Babaannem senin yaşındayken Kenan Evreni kocası sanıyordu.

Kızın boy 1.50 facebook profiline manken yazmış. Hayrola bebek bezi reklamlarında mı oynuyor sun?

Patronum kovunca sen beni kovamazsın sozlersitesi.com ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artistliğin lüzumu yok.

Dede benim kafa yapan hapları gördün mü? — Sen hapı bırak da mutfaktaki ejderhayı gördün mü?

Çekik gözlü birinin Japon mu, ÇinIi mi olduğunu öğrenmek için elinden sozlersitesi.com tutun. Yapışırsa Japon’dur, kolu elinizde kalırsa ÇinIi.

Anneme tişörtümdeki yağ, vişne ve kahve lekesini gösterdim, küfür etti. Reklamlarda böyle değildi. Zalımsın dünya…

Evdeki saat kendi 1 saat geri almış, annem de 1 saat geri almış, kimse almamıştır diye bende aldım. Şuan aylardan temmuz. Saati pıçaklasam asIında sıkıntı kalmaz.

Önce o yazsın ben yazmam, o eklesin ben eklemem, o konuşsun ben konuşmam griplerine giren insanı, “niye yalnızım” diye ağlarken bulduk.

Hiçbir tende, vücutta seni bulamadım’ diye bir duygusallık yok. Baya bildiğin önüne gelenle yiyişip durmuşsun işte, edebiyata lüzum yok.

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

Düğünde ilk dansı eden gelin ve damadın o an ne konuştuğunu hep merak etmişimdir. Bir gün evlenirsem size anlatacağım ben söz.

Şimdiki aşklar SMS paketleri gibi, haftalık veya aylık. Ha bir de her yöne olanlar var.

Sevgili bulunca fotoğraflarını gizleyen kız! Restorandaki rezerve masalar gibisin. Boşta kalınca halka yeniden açılıyorsun.

İlkokulda nöbetçi öğrenci ciddiyeti diye bir gerçek vardı. Sanırsın 4 -C sınıfının nöbetçisi değil de, Dolmabahçe Sarayının muhafızı.

En zor meslek bankacılık olsa gerek. Gün boyu miIyarları say dur. Akşam olunca Bim’ den ucuz yoğurt alıp eve git.

Her şey zamanla geçer diyenin ağzına ıslak odunla vurasım, sonra da “zamanla geçer” diyesim var.

Türk kızına sormuşlar: “fotoğraf altına yazdığın şarkı sözü/şiir ile ne mesaj vermeye çalışıyorsunuz?” o da demiş ki “uf sana ne be salakkk”

Bir kızın kusurlarını öğrenmek istiyorsanız, onu bir kız arkadaşına övün. Göreceksiniz.

Araba yarışı oynarken tuşlara daha kuvvetli bastığında arabanın daha hızIı gideceğine inanan insandan ne zarar gelebilir ki, kırmayın onu.

 Gidenin kolundan sıkı sıkı tutup, birden bırakacaksın; öyle daha hızIı gider.

GüneşIi yerlerden yürüyeyim üşümeyeyim derken oyun karakterine döndüm yahu. Sağa zıpla sola zıpla karşıya geç. Altın maltın yok tabi…

Bekâr kadınlar daha zengin oluyorlarmış. Bekârlıkları nerden geliyor sanıyorsunuz?

Gün gelir de eski sevgiliden intikam almak istersem bunu onu unutmuş gibi davranarak yapmam. Giderim efendi gibi uçan tekmemi atarım biter.

Küçük mutlu çalılıkların arasına Suavi’yi gizlesem hiçbiriniz fark etmezsiniz bence.

3 – 5 erkek peşinden koşunca havasından geçilmeyen bayanlara sesleniyorum. 22 kişi de bir topun peşinde koşuyor… Maksat gol atmak, akıllı olun.

Bizim zamanımızda” diye cümleye giren kişilerin ağız bölgesine kösele terlik vurarak tedavi edebilirsiniz.

Ciddi ciddi karşıdan karşıya geçerken önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa bakan birini görürseniz kaçın, çiş yapacak oraya o.

Sen cv’ye “özel yeteneğiniz var mı?” sorusunu yazarsan, ben de “var; hesap makinesiyle IebIebi yazabiliyorum” cevabını veririm sayın yetkili.

Kızlar şu sigarayı içiyorsunuz tamam anladık ama kaldırıma oturup, sanki gurbet ele inşaat işçisi olarak gelmiş gibi içmeyin bari lan.

Tüp bitince sallarız, piI bitince ısırırız, şampuan bitince su döküp çalkalarız. Bittiğinde vazgeçmemek bizim genimizde var.

Konuşup konuşup muhabbetin sonu geldikten sonra, ”Amaaan boş ver dedikodu yapmış olmayalım” diyen kadın, Türk kadınıdır.

Eski sevgilini geri istiyorsan, “hala seni seviyorum” diye mesaj gönder. Dönerse sozlersitesi.com senindir. Dönmezse ‘halama göndermiştim’ dersin.

Adamın telefonu çalıyor, yanımızdan bir uzaklaşmalar, bir şekiIler falan. Lan baban arıyor işte gelirken ekmek al diyecek. Neyin tribindesin.

Ne kadar çok param olursa olsun sinyal sesinden sonra mesaj bırakmaya cesaret edemiyorum.

Şiddet gören kadınlar için kadın sığınma evleri yapılacağına, şiddet uygulayan erkekler için hayvan barınakları yapılsa çok daha iyi olur.

Laftan anlamayan insanların, üstüne basıp “bak üstüne basa basa söylüyorum” diyesim var.

Mesela tipine güvenmeyip kıçını başını açan kızla, arabasına güvenerek ego tatmini yapan erkek birlikte olsun. Tencere kapak olurlar.

Zayıflama bisikletine ters binsem acaba kilo alır mıyım?

İmam: Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? Cemaat: facebookda ekliydi ama hiç konuşmadık… Güzel paylaşımlar yapardı, hep çevrimiçi takılırdı, arada birbirimizi dürterdik. Farmvillede komşumdu, yazık olmuş. Acaba şifresini kime bıraktı?

Allah’ım! Kendim için hiçbir şey istemiyorum. Yalnızca anneme paralı ve güzel bir gelin kısmet et.

Otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin “inecek misiniz?” sorusuna “yoo donumu düzelticem” deyip tekrar oturmak istiyorum.

Erkekler belediye otobüsüne benzer, birini kaçırırsan üzülme beş dakika sonra diğeri gelir.

Tam böyle tamamen yabancı bir yerde olmanın heyecanı içimi kaplamak üzereyken köşeyi bir dönüyorum, karşımda Bim.

Prensip olarak sağlam bir kazık yemedikçe arkadaşlarımın sozlersitesi.com uyarılarını ciddiye almıyorum, ille o kazık yenecek.

Evde yalnızken mutfaktan ses gelince hey! hoyt! alooo! Falan diye bağırıyorsunuz ya, bir cevap gelse altınıza sıçarsınız yemin ediyorum.

TavukIu omlet diye bir şey var düpe düz vahşet. Sen annelerini öldür kes, sonra çocuklarının içinde pişir ye.

Ankara ağır ağır sırtına geçiriyor asırların kirini şikâyet etmeden üstünde tutan kapkara paltosunu. Şaka lan şaka akşam oldu.

Sigara içmediği halde her gün bir paket sigara parasını bir kenara koyanınız var mı? Yok. —konu kilit-

Uyuyacağım diye bilgisayarı kapattım, telefondan giriyorum. Bunu da kapatınca yastıktan bir denerim herhalde galiba sanırsam.

Taksiye bindiğimden beri taksimetreyle kesişiyoruz, sanırım taksimetre bana yazıyor.

Seni hala sevdiğimi mi düşünüyorsun? Haklısın, ben de radyonun içinde insanlar var zannederdim.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir