Mark Victor Hansen Sözleri

Mark Victor Hansen Sözleri sayfamızda Mark Victor Hansene ait tüm sözleri bulabilir ve facebook, sozlersitesi.com twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Mark Victor Hansen Sözleri

Hayallerinizi ve amaçlarınızı kağıt üzerine yazarsanız, en çok olmak istediğiniz kişiyi olma sürecini başlatırsınız.

Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.

“Her şey doğru olana kadar bekleme. Asla mükemmel olmayacak. Her zaman zorluklar, engeller ve mükemmel koşullardan daha az olacaktır. Ne olmuş yani. Şimdi başla. Yaptığınız sozlersitesi.com her adımda, daha güçlü ve daha güçlü, daha yetenekli, daha kendinden emin ve daha başarılı büyüyeceksiniz dedi.
– Mark Victor Hansen

Geleceğini, kaderini kontrol ediyorsun. Ne düşündüğünüz hakkında. Hayallerinizi ve hedeflerinizi kağıda sozlersitesi.com kaydederek, en çok olmak istediğiniz kişinin olma sürecini harekete geçirirsiniz. Geleceğinizi iyi ellerde tutun – kendinizinkini.
– Mark Victor Hansen

Şimdi orada tek zaman var. Şimdi vay bunu yapın, dakika mucizelerinizi ve günlerinizi ödeyin. Hayatın muhteşem bir şekilde yaşamış ve yatırılmış olacak, öldüğünde bir fark yarattın.
Mark Victor Hansen

“Her şey doğru olana kadar bekleme. Asla vali olamayacak. Her zaman zorluklar, engeller ve valilik koşullarından daha az olacaktır. Ne olmuş yani. Şimdi başla. Yaptığınız her adımda sozlersitesi.com, daha güçlü, daha güçlü ve daha güçlü, daha yetenekli, daha kendinden emin ve daha başarılı büyüyeceksiniz dedi.
Mark Victor Hansen

Düşünme, mürekkep.”
– Mark Victor Hansen

Hedeflerinizi ve rüyalarınızı kağıda kaydederek, en çok olmak istediğiniz kişi olma sürecini harekete geçiriyorsunuz. Geleceğinizi iyi ellerde tutun – kendi ”
Mark Victor Hansen

Düşünceler ve düşünceler, tüm servet, başarı, maddi kazanç, tüm harika keşifler, buluşlar ve başarıların kaynağıdır
– Mark Victor Hansen

“Sanmıyorum, içinde”
– Mark Victor Hansen

Her şey doğru olana kadar bekleme. Asla mükemmel olmayacak. Her zaman zorluklar, engeller ve mükemmel koşullardan daha az olacaktır. Ne olmuş yani. Şimdi başla. Yaptığınız her sozlersitesi.com adımda, daha güçlü ve daha güçlü, daha yetenekli, daha kendinden emin ve daha başarılı büyüyeceksiniz dedi.
Mark Victor Hansen


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir