Mehmet Ali Sözleri

Mehmet Ali Sözleri sayfamızda internet fenomeni mehmet alinin tweetlerini sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz..

Mehmet Ali Sözleri

Ön Söz: Misafir sorar: Kaça gidiyorsun sen? –Dokuza. –Annen ona gidiyor demişti. – Ona giden tüm yollar kapandı. Misafirin gözyaşları akar.


Kız bayan arkadaşlara karı demezseniz sevinirim onlar kelebek gibi narin insandır.

Çocuk: Facen var mı? Kız: Evet. Çocuk: Anladım şimdi. Kız: Neyi anladın? Çocuk: Demek meleklerinde facesi oluyormuş.

Ben efendi efendi hikayemi yazıyorum ama sevmeyen yinede sevmiyor beni ben ne yapayım kalpleri kötüyse.

Çocuk kıza teklif etmiş kız demiş çıktığım var çocuk üzüntüden kanser olmuş kanserini tamir eden doktorda kızın çıktığıymış meğer.

Kıza dersin sevgilimi gördün mü kız der hayır görmedim sende dersin o zaman aynaya bak görürsün kızın hoşuna gider çıkarsınız.

Kız üstüne ayran dökmüş çocuk demiş sana ayran lekesi belli etmeyen bir elbise alacağım kız demiş nasıl bir elbise çocuk demiş gelinlik.

Kıza çiçek almak istedim bana dedi seni ayrılmak istiyorum bende kendime nike ayakkabı aldım umuruma takmam böylelerini.

Çocukla arkadaşları plan yapmış kıza laf atmışlar. Sonra çocuk demiş kızı rahat bırakın. Onlarda çocuğu bıçaklamışlar. Kız çok etkilenmiş.

Çocuk kıza der sen benim aşkımsın kız der buna inanmıyorum çocuk der o zaman al bu bıçağı kalbimi kes kız bıçağı yere atar ve sarılırlar.

Kızın kalbi hastaymış çocuk mesaj atmış kız cevap vermemiş çocuk sanmış kız öldü o yüzden dolayı intihar etmiş ama meğer kız uyuyormuş.

Misafir sorar: Kaça gidiyorsun sen? –Dokuza. –Annen ona gidiyor demişti. – Ona giden tüm yollar kapandı. Misafirin gözyaşları akar.

Çocukla kız gemide kuşlara ekmek atıyormuş çok mutlularmış kızın ayağı kaymış denize düşmüş çocuk demiş Allah’ım bunun tüm suçlusu benim.

Çocukla kız kafede sarılmış bir kişi demiş bunlar ne ayıp yapıyor başka bi kişi demiş saçmalama onlar birbirini aşık sonra diğeri susmuş.

Çocuk kıza wifi almış demiş niye zahmet ettin çocuk demiş bilgisayaradan görüntülü konuşuruz kız demiş ne kadar internet kafeci bir erkek.

Sevgililer ayrılmış ama kalpleri aynı atıyormuş kız kalp krizi geçirmiş diye çocukta geçirmiş doktorlar demiş Allah’ım ne büyük bir aşk bu.

Çocukla kız mağazaya gitmiş çocuk kafasına saçma bir şapka takmış gülmüşler tezgahtar onları görünce duygulanmış demiş ne kadar alıklar.

Çocukla kız buluşmuşlar bir tane kafede oturuyorlarmış soyguncular gelmiş ateş etmişler çocuk kızın önüne atlamış kurşun batmış ölmüş.

Çocuk bir gün kıza evlenme teklifi etmiş kız demiş ben kanserim aşkım çocuk demiş bir şey olmaz evlenmişler kızın kanseri bitmiş mutluluktan.

+Napıyon? -Sevgilimin yanına gidiyorum. +Anladım güle güle sonra görüşürüz. –Hoş geldin diyecektin galiba. (Arkadaşlar sevgili olmuşlar)

Çocuk kızı kaçırmış kız ilk baş ondan nefret etmiş sonra çocuk odun kırıyormuş kız camdan onu görmüş demiş ne güçlü bir erkek aşık olmuş.

Çocuk: Nerdesin Kız: Evdeyim Çocuk: Yalan bu Kız: Saçmalama aşkım Çocuk: Bu yalan çünkü sen kalbimdesin. (Kız duygulanır ağlar.)

Kıza yazsan slm kız der sen kimsin numaramı nerden aldın dersin meleklerden aldım onlar senin arkadaşınmış hoşuna gider kızın çıkarsınız.

Kızı yılan ısırmış çocuk hemen zehiri emmiş ama yanlışlıkla yutmuş yüzünden dolayı çocuk ölmüş kız demiş Allah’ım ne cesur bir erkekti.

Kız demiş seni terk ediyorum çocuk demiş umurumda değilsin kız yolda giderken araba çarpmış çocuk ağlamış demiş yalan söyledim umurumdasın.

Kız bayılmış çocuk kucaklamış ki düşmesin sozlersitesi.com kızın babası onları görmüş yanlış anlamış ikisini öldürmüş sonra gerçeği öğrenince intihar etmiş.

Kıza faceden bir fotosuna yorum yaparsın dersin fotoda niye yoksun kız der varım fotoda sende dersin melekler fotoda görünmez kız hoşlanır.

Çocuk kızı aldatmış kız demiş inşallah ölene kadar kimseyle çıkamazsın çocuk faceden bir sürü kıza teklif etmiş ama kimse kabul etmemiş.

Çocuk kalpten kansermiş yolda bayılmış doktorlar demiş artık yaşamaz kız gizlice hastane odasına girmiş çocuğun ağzını öpmüş çocuk iyileşmiş.

Adam evliymiş çok zenginmiş her gün kahvaltıda sucuk yiyormuşlar sonra adam karısını aldatmış diye Allah belasını vermiş çok fakir olmuşlar.

Çocuk bir gün kıza evlenme teklifi etmiş kız demiş ben kanserim aşkım çocuk demiş bir şey olmaz evlenmişler kızın kanseri bitmiş mutluluktan.

Bir kişi bir bayana demiş gözlerin deniz kadar güzel bir bayansınız bayan demiş benim gözlerim görmüyor körüm adam ağlamış gitmiş.

Kız sevgilisine yazmış günaydın aşkım mesaja yanlışlıkla üzgünlük işareti koymuş çocuk çok üzülmüş demiş ben aşkımı üzdüysem inşallah ölürüm.

Adamla kadın mutlularmış bir gün adam kadına çiçek almış iyice mutlu olmuşlar çocukları serseri olmamış çünkü mutlu bir ailede büyümüş.

Fakir adam eve gelmiş çocukları demiş baba bize şokomella aldın mı kahvaltıda yeriz adam demiş hayır sonra gitmiş misafir odasında ağlamış.

Kızın kalbi hastaymış çocuk mesaj atmış kız cevap vermemiş çocuk sanmış kız öldü o yüzden dolayı intihar etmiş ama meğer kız uyuyormuş.

Çocukla kız mağazaya gitmiş çocuk kafasına saçma bir şapka takmış gülmüşler tezgahtar onları görünce duygulanmış demiş ne kadar aşıklar.

Çocuk sevgilisine yemek ısmarlamış kız iskender yemiş sonra künefe yemiş çocuk bitek çay içmiş parası az diye çünkü fedakar bir kişiymiş.

Kızı istemeye gelmişler kız kahveyi yanlışlıkla kayınbabasının üstüne dökmüş oda sinirlenmiş istememiş kızı çocuk üzülmüş kanser olmuş.

Çocukla kız facede tanışmış buluşacakmış kız bakım yapmış buluşacak diye çocuk saçını taramadan gitmiş kız demiş bu ne bakımsız bir kişi.

Çocuk kıza demiş sen bir hırsızsın kız sinirlenmiş demiş ne diyorsun sen sozlersitesi.com saçmalama çocuk demiş benim kalbimi çaldın kızın hoşuna gitmiş.

Çocukla kız yolda yürümüş yaşlı biri gelmiş demiş asla ayrılmayın kız demiş sen kimsin yaşlı kişi kaybolmuş birden meğer o bir melekmiş.

Benimle çay içer misin? – Ben çay sevmem. – O zaman meyve suyu içersin. – Zorla mı? – Hayır benimle. -Çok zekalı bir kişisin. (Yani kız etkilenmiş.)


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir