Mehtap İle İlgili Sözler

Mehtap İle İlgili Sözler Bu sayfamızda sizlere mehtapla ilgili sözler hazırlamaya çalıştık. Bu alanda çok fazla söz bulamadık işte bu yüzden sizlerden bu sayfaya mehtapla ilgili sözler eklemenizi istiyoruz. Bu sayfada yer alan ve alacak en güzel mehtap sözlerini facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

Mehtap İle İlgili Sözler

Gecenin mehtabı düşerken aklımda yine sen yine de sen.

Mehtaplı gecelerde hep seni andım diyor ya şarkı ben seni mehtaplı gecelerde değil her gece andım.

İyi geceler bebeğim güneş seninle güzel doğuyor mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor rüyada buluşalım.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parIıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

Hala alevliyim deyiver mehtap zamanla gelmedi aşkının sonu hala gönül derdim deyiver mehtap.

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parIıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

Köpüklü dalgalarıyla deryanın, yıkar eteklerini, bıkmadan kız kuIesi.

Yokluğun mehtapsız bir kış gecesinde karanlık bir yolda yürümek kadar zor karanlık yolda yürümeyi bilmiyorsan mehtapsız bir kış gecesi ol, gel bana sor.

Deniz ve mehtap sordular seni neredesin nasıl derim terk etti bırakıp beni gitti anladılar ki aşkımız bitti.

Ne zaman kapatsam gözlerimi gözlerin geliyor aklıma uykulara rest çektim birleşmez oldu kirpiklerim ne zaman mehtaba baksam aya benzer yüzün gelir sozlersitesi.com aklıma uykulara rest çektim.

Dün gece mehtaba dalıp hep seni andım öyle bir ân geldi ki mehtap seni sandım sevgili rüyana mı aldın beni bir dem öyle bir ân geldi ki mehtap seni sandım.

Essin asi rüzgârlar, siyah gölgeler soldu. Mehtap masum ve sessiz, zemheri ayazında ruhumu okşar sanki! Durur, yedi tepeden, seyreder İstanbul’u. Mahyalarla süslenen beyaz ışıklarında…

Yorum yapın