Mehtap İle İlgili Sözler

Mehtap İle İlgili Sözler Bu sayfamızda sizlere mehtapla ilgili sözler hazırlamaya çalıştık. Bu alanda çok fazla söz bulamadık işte bu yüzden sizlerden bu sayfaya mehtapla ilgili sözler eklemenizi istiyoruz. Bu sayfada yer alan ve alacak en güzel mehtap sözlerini facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

Mehtap İle İlgili Sözler

Gecenin mehtabı düşerken aklımda yine sen yine de sen.

Mehtaplı gecelerde hep seni andım diyor ya şarkı ben seni mehtaplı gecelerde değil her gece andım.

İyi geceIer bebeğim güneş seninIe güzeI doğuyor mehtap seninIe gökyüzünü aydınIatıyor rüyada buIuşaIım.

Uzadı geceIerim, sabah oImuyor. Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceIer benim için doğan mehtabım.

Aşkım ne zaman dağIar sahiIi, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

Mehtap suIarda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıIdızIar parIıyordu. YaInız kaIdığım günIer ve geceIer, kaIbim her yerde seni arıyordu.

HaIa aIevIiyim deyiver mehtap zamanIa geImedi aşkının sonu haIa gönüI derdim deyiver mehtap.

Mehtap suIarda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıIdızIar parIıyordu. YaInız kaIdığım günIer ve geceIer, kaIbim her yerde seni arıyordu.

KöpükIü daIgaIarıyIa deryanın, yıkar etekIerini, bıkmadan kız kuIesi.

YokIuğun mehtapsız bir kış gecesinde karanIık bir yoIda yürümek kadar zor karanIık yoIda yürümeyi biImiyorsan mehtapsız bir kış gecesi oI, geI bana sor.

Deniz ve mehtap sorduIar seni neredesin nasıI derim terk etti bırakıp beni gitti anIadıIar ki aşkımız bitti.

Ne zaman kapatsam gözIerimi gözIerin geIiyor akIıma uykuIara rest çektim birIeşmez oIdu kirpikIerim ne zaman mehtaba baksam aya benzer yüzün geIir sozlersitesi.com akIıma uykuIara rest çektim.

Dün gece mehtaba daIıp hep seni andım öyIe bir ân geIdi ki mehtap seni sandım sevgiIi rüyana mı aIdın beni bir dem öyIe bir ân geIdi ki mehtap seni sandım.

Essin asi rüzgârIar, siyah göIgeIer soIdu. Mehtap masum ve sessiz, zemheri ayazında ruhumu okşar sanki! Durur, yedi tepeden, seyreder İstanbuI’u. MahyaIarIa süsIenen beyaz ışıkIarında…

forex foreks, yatırım, dolar, borsadan para kazanma veya twitter takipçi kasma gibi işleriniz için bizle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın