Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Mekanın cennet olsun sözleri sayfamızda ölen kişinin yakınlarına Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun gibi üzüntümüzü ve kederimizi dile getirebileceğimiz kelimeler ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman Facebook, Twitter, WhatsApp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Allah rahmet eylesin sozleri 1

♥ Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 2

Bu acı gününüzde yanınızda olmak acılarınızı yürekten paylaşmak isterdim ama şunu bilin ki kalbimiz her zaman sizinle, acılarınızı paylaşıyoruz. Başınız sağ olsun.

♥ Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Allah günahlarını bağışlasın mekanı Cennet olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 3

Her insan bir gün ölümü tadacaktır. Önemli olan bugün ölen kardeşimizi gibi hayırlı ve güzel yaşayabilmek. Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 4

Ölen kişinin ardından ağlamak, acı çekmek, çok üzülmek ona bir fayda vermez, ellerimizi açıp Yüce Mevla’ya dualar edelim, ölen kardeşimizin mekanı cennet olsun, Allah rahmet etsin.

Allah rahmet eylesin sozleri 5

Dönüş yalnızca Allah’adır, merhuma Allah’tan rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar diliyorum, günahları affolsun, mekanı cennet olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 10

İyi günde ve kötü günde bizler her zaman dostlarımızın yanındayız. Yüce Mevla’m kardeşimizin günahlarını bağışlasın, mekanı cennet olsun. Başınız sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 11

Vefat eden kardeşimizin kabri pir-i nur, mekanı cennet olsun. Allah rahmet etsin. Başınız Sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 6

Çok değerli bir sevdiğimizi kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yüreğimizde yaşıyoruz. Ölen kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Allah rahmet eylesin sozleri 7

Bu dünya bir sınav dünyası herkes sınavını verecek ve kara toprağa girecek. Allah herkese hayırlı ömürler nasip etsin. Bugün vefat eden merhumun günahlarını bağışlasın. Onu Cenneti Alâ ile müjdelesin. Dostlarımızın başınız sağ olsun.

♥ Acılarınız bizimde acılarımız, Allah’ım dualarımızı kabul etsin, mekanını cennet eylesin, geride kalan ailesine güç versin. Başınız sağ olsun.

Allah Rahmet Eylesin Sözleri

Allah rahmet eylesin sozleri 8

♥ Allah’ım ölen merhumun günahlarını bağışlasın ona merhameti ile muamele eylesin, cennet-i alâ ile müjdelesin, geride kalan siz dostlarımıza sabırlar versin. Başımız sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 19

♥ Bizler bu dünyaya geldik, yaşadığımız her günün hesabını vereceğiz, öldükten sonra gerçek hayatla karşılaşacağız. Acınızı yürekten paylaşıyoruz. Başınız sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 12

Merhuma/Merhumeye dualar ediyoruz, acılı ailesine sabırlar diliyoruz, ruhu şad, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin sozleri 13

♥ Ahiret yurduna göç eden kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz, mekanı cennet olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 14

Vefat eden kardeşimizin menzili mübarek olsun, cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 15

♥ Ölenin arkasından ağlamak, acılar çekmek onu geri getirmez. Ölüm hayatın acı gerçeği, bizler vefat eden kardeşimiz için dualar edelim. Allah rahmet eylesin, başımız sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 16

Bu yalancı dünyadan ahiret yurduna göç eden kardeşimizin günahlarını Rabb’im affetsin, mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin, başımız sağ olsun.

♥ Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin sozleri 17

Hayat gül bahçesi gibidir. Güllerin birisi tomurcuk olurken, diğeri solar kurur. Zaman su gibi akıp gidiyor. Ecel bir gün bizlerinde kapısını çalacak, ölenle ölünmez. Merhuma Allah’tan rahmet, sizlere de sabırlar dilerim, mekanı cennet olsun.

♥ Allah’ım merhuma rahmet eylesin, sevapları günahlarından çok olsun, mekanı cenneti ala olsun. Başınız sağ olsun.

Allah rahmet eylesin sozleri 18

Ölüm zamansız gelir, bütün insanlar her zaman hazır olmalıdır ölüme. Acınızı en derinden paylaşıyoruz. Başınız sağ olsun.

♥ Rabbim hatalarımızı dualarımızla affetsin, dualarımızı dergâh-ı izzetinde kabul eylesin, mekanımızı Cennetle müjdelesin. Başımız Sağ olsun.

♥ Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağ olsun. Allah rahmet eylesin.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir