Pazar, Mayıs 28, 2023

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Mekanın cennet olsun sözleri sayfamızda ölen kişinin yakınlarına Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun gibi üzüntümüzü ve kederimizi dile getirebileceğimiz kelimeler ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman Facebook, Twitter, WhatsApp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

♥ Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağ olsun.

Bu acı gününüzde yanınızda olmak acılarınızı yürekten paylaşmak isterdim ama şunu bilin ki kalbimiz her zaman sizinle, acılarınızı paylaşıyoruz. Başınız sağ olsun.

♥ Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Allah günahlarını bağışlasın mekanı Cennet olsun.

Her insan bir gün ölümü tadacaktır. Önemli olan bugün ölen kardeşimizi gibi hayırlı ve güzel yaşayabilmek. Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun.

Ölen kişinin ardından ağlamak, acı çekmek, çok üzülmek ona bir fayda vermez, ellerimizi açıp Yüce Mevla’ya dualar edelim, ölen kardeşimizin mekanı cennet olsun, Allah rahmet etsin.

Dönüş yalnızca Allah’adır, merhuma Allah’tan rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar diliyorum, günahları affolsun, mekanı cennet olsun.

İyi günde ve kötü günde bizler her zaman dostlarımızın yanındayız. Yüce Mevla’m kardeşimizin günahlarını bağışlasın, mekanı cennet olsun. Başınız sağ olsun.

Vefat eden kardeşimizin kabri pir-i nur, mekanı cennet olsun. Allah rahmet etsin. Başınız Sağ olsun.

Çok değerli bir sevdiğimizi kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yüreğimizde yaşıyoruz. Ölen kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Bu dünya bir sınav dünyası herkes sınavını verecek ve kara toprağa girecek. Allah herkese hayırlı ömürler nasip etsin. Bugün vefat eden merhumun günahlarını bağışlasın. Onu Cenneti Alâ ile müjdelesin. Dostlarımızın başınız sağ olsun.

♥ Acılarınız bizimde acılarımız, Allah’ım dualarımızı kabul etsin, mekanını cennet eylesin, geride kalan ailesine güç versin. Başınız sağ olsun.

Allah Rahmet Eylesin Sözleri

♥ Allah’ım ölen merhumun günahlarını bağışlasın ona merhameti ile muamele eylesin, cennet-i alâ ile müjdelesin, geride kalan siz dostlarımıza sabırlar versin. Başımız sağ olsun.

♥ Bizler bu dünyaya geldik, yaşadığımız her günün hesabını vereceğiz, öldükten sonra gerçek hayatla karşılaşacağız. Acınızı yürekten paylaşıyoruz. Başınız sağ olsun.

Merhuma/Merhumeye dualar ediyoruz, acılı ailesine sabırlar diliyoruz, ruhu şad, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin.

♥ Ahiret yurduna göç eden kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz, mekanı cennet olsun.

Vefat eden kardeşimizin menzili mübarek olsun, cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağ olsun.

♥ Ölenin arkasından ağlamak, acılar çekmek onu geri getirmez. Ölüm hayatın acı gerçeği, bizler vefat eden kardeşimiz için dualar edelim. Allah rahmet eylesin, başımız sağ olsun.

Bu yalancı dünyadan ahiret yurduna göç eden kardeşimizin günahlarını Rabb’im affetsin, mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin, başımız sağ olsun.

♥ Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

Hayat gül bahçesi gibidir. Güllerin birisi tomurcuk olurken, diğeri solar kurur. Zaman su gibi akıp gidiyor. Ecel bir gün bizlerinde kapısını çalacak, ölenle ölünmez. Merhuma Allah’tan rahmet, sizlere de sabırlar dilerim, mekanı cennet olsun.

♥ Allah’ım merhuma rahmet eylesin, sevapları günahlarından çok olsun, mekanı cenneti ala olsun. Başınız sağ olsun.

Ölüm zamansız gelir, bütün insanlar her zaman hazır olmalıdır ölüme. Acınızı en derinden paylaşıyoruz. Başınız sağ olsun.

♥ Rabbim hatalarımızı dualarımızla affetsin, dualarımızı dergâh-ı izzetinde kabul eylesin, mekanımızı Cennetle müjdelesin. Başımız Sağ olsun.

♥ Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER