Sözler Sitesi
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Resimli Sözler, Sevgiliye Sözler

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

0

Mekanın Cennet Olsun Sözleri sayfamızda ölen kişi mekanın cennet olsun ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağolsun.

Bu acı gününüzde yanınızda olmak acılarınızı yürekten paylaşmak isterdim. Ama şunu bilin ki kalbimiz her zaman sizinle, acılarınızı paylaşıyoruz. Başınız sağolsun.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Allah günahlarını bağışlasın mekanı Cennet olsun.

Her insan bir gün ölümü tadacaktır. Önemli olan bugün ölen kardeşimizi gibi hayırlı ve güzel yaşayabilmek. Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

Ölen kişinin ardından ağlamak, acı çekmek, çok üzülmek ona bir fayda vermez. Ellerimizi açıp Yüce Mevla’ya dualar edelim ölen kardeşimizi cennetine koysun. Mekanı cennet olsun Allah rahmet etsin.

Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar diliyorum. Günahları affolsun, mekanı cennet olur inşallah.

İyi günde ve kötü günde bizler her zaman dostlarımızın yanındayız. Yüce Mevla’m kardeşimizin günahlarını bağışlasın, mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Kabri pir-i Nur, mekanı cennet olsun. Allah rahmet etsin. Başınız Sağolsun.

Çok değerli bir sevdiğimizi kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yüreğimizde yaşıyoruz. Ölen kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Bu dünya bir sınav dünyası herkes sınavını verecek ve kara toprağa girecek. Allah herkese hayırlı ömürler nasip etsin. sozlersitesi.com Bugün vefat eden merhumun günahlarını bağışlasın. Onu Cenneti ala ile müjdelesin. Dostlarım başınız sağolsun.

Acılarınız bizimde acılarımız, Allah’ım dualarımızı kabul etsin, mekanını cennet eylesin, geride kalan ailesine güç versin. Başınız sağolsun.

İlginizi Çekebilir

Allah’ım ölen merhumun günahlarını bağışlasın. Onu cenneti Ala ile müjdelesin. Geride kalan siz dostlarımıza sabırlar versin. Başınız sağolsun.

Bizler bu dünyaya geldik, yaşadığımız her günün hesabını vereceğiz, öldükten sonra gerçek hayatla karşılaşacağız. Acınızı yürekten paylaşıyoruz. Başınız sağolsun.

Merhuma/Merhumeye dualar ediyoruz, acılı ailesine sabırlar diliyoruz, ruhu şad, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin.

Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağolsun.

Ölen arkasından ağlamak, acılar çekmek onu geri getirmez. Ölüm hayatın acı gerçeği, bizler birbirimizi için dualara edelim. Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

Bu yalancı dünyadan göçüp ahirete giden kardeşimizin günahları affolsun, mekanı cennet olsun inşallah. Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.

Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağolsun. Allah rahmet eylesin.

Hayat gül bahçesi gibidir. Güllerin birisi tomurcuk olurken, diğeri solar kurur. Zaman su gibi akıp gidiyor. Ecel bir gün bizlerinde kapısını çalacak, ölenle ölünmez. Merhuma Allah’tan rahmet, sizlere de sabırlar dilerim.

Allah’ım merhuma rahmet eylesin, sevapları günahlarından çok olsun, mekanı cenneti ala olsun. Başınız sağolsun.

Ölüm zamansız gelir her insana, her zaman hazır olmalıdır insan ölüme. Acınızı en derinden paylaşıyoruz. Başınız sağolsun.

Rabbim hatalarımızı dualarımızla affetsin, dualarımızı dergâh-ı izzetinde kabul eylesin, mekanımızı Cennetle müjdelesin. Başımız Sağolsun.

Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağolsun. Allah rahmet eylesin.

Bu sözlere tepkiniz nedir?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Ediyorum Daha fazla oku