Meral Akşener Sözleri

Meral Akşener Sözleri sayfamızda merak akşenere ait tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz..

Meral Akşener Sözleri

80 Milyon kere HAYIR!

ÜLKEM İÇİN, ÜLKÜM İÇİN HAYIR diyorum.

Türk Milliyetçileri HAYIR diyor.

Yörük Kızı eline kına yakmış. Kına kutsal yolculuklarda yakılır. Vatana kurban olmak için yakılır. 80 Milyon kere HAYIR!

Ülkücüler “Hayır”da birleşti: “Niyet Hayır, akıbet hayır!”

Sayın Cumhurbaşkanı ayağınızdaki prangalardan bahsediyorsunuz. Bu 14 yılda size kim pranga oldu? Sayın Gül mü? Sayın Davutoğlu mu? Sayın Yıldırım mı? Tek adama karşı. SEKSEN MİLYON KERE HAYIR!

Ülkücüler Atatürk’ün kurduğu Parlamenter Demokrasi için HAYIR diyecekler, hem de Sayın BAHÇELİ için HAYIR diyecekler. SEKSEN MİLYON KERE HAYIR!

AKP+MHP= %62 ile referanduma gidiliyor. Anlayamadığım HAYIR diyenlere yapılan hakaretler. “Milli İradeye Saygı” sözünü şiar edinenler nerede?

Bir ASYA KIŞINDA, Bir YÖRÜK AŞINDA, Bir TURAN DÜŞÜNDE Bir HAYIR işinde buluşalım sizinle!

İrfan Değirmenci referandumda “HAYIR” diyeceği için işinden atıldı. Yaşasın “İLERİ“demokrasi. Ya demokrasimiz ileri olmasaydı? Şükredelim halimize..

AK troller övüyor. Hani AK trollerin övdüklerini ihraç ederdiniz. Şimdi ne olacak? Koltuk için EVET. Vatan için HAYIR!

Uçak fabrikası, şeker fabrikası kurulurken başkanlık mı vardı? Özal ülkenin tüm köylerine elektrik götürürken başkanlık mı vardı? Demirel ülkenin tüm su ihtiyacını karşılarken başkanlık mı vardı? Başbuğ TÜRKEŞ TURAN coğrafyasının lideriyken başkanlık mı vardı? ASALA terör örgütü yok edilirken başkanlık mı vardı? Çare BAŞKANLIK değilÇare GÜÇLÜ MECLİS. Güçlü Hükümet. SEKSEN MİLYON KERE HAYIR!

Allah hiç kimseyi dün söylediği iddialı sözlerin tam zıttı davranışta bulunmak mecburiyetinde bırakmasın. Acıklı oluyormuş. SEKSEN MİLYON KERE HAYIR!

Bütün insanlık tarihinde güçlü medeniyetler ve müreffeh toplumlar üç temel üzerine yükselmişlerdir. ADALET, AHLAK, BİLİM.

22 yıldır aktif siyaset yapıyorum ve bu süreç içinde kimlere karşı ne tür kavgalar verdiğimi herkes bilir. Söz konusu kavgaysa… Çok lezzetli kavga ederim. (2015)

Biz bir mücadeleye girerken tek bir şeye bakarız, bu da o mücadelenin Türk milletinin hayrına olup olmadığıdır.

Eğer MHP’nin başına geçersem başbakan olurum. (Şubat 2016)

MHP, Türk’ün Hürriyet aşkıdır: Çin’de Kürşat’ın, Çanakkale’de Mehmetçiğin adıdır.

Ermeni dölü.

(Abdullah Öcalan’ı kastediyor. Mart 1997)

Ey gafiller Öcalan’ın heykelini yapan elleri kırarız.

Vallahi, billahi, tallahi, şimdi “imdat” diye bağıracağım!

(TBMM Başkanvekili olduğu süreçte, yönettiği bir oturum sırasında milletvekillerinin karşılıklı atışmalarından bunaldığı sırada söyledikleri)

Vatan kaybetmenin, toprak kaybetmenin ne olduğunu biliyoruz ve bizim gidecek başka bir yerimiz yok. Olmadığı için de bu ülkeden tek bir çakıl taşı koparmak isteyenin kafasını kırarım. Bölemeyecekler, alamayacaklar, sozlersitesi.com yapamayacaklar. Bunu yol yakından öğrenirlerse Türkiye için iyi olur, barış için iyi olur, hepimiz için iyi olur. Vermeyeceğiz, ne yaparsanız yapın vermeyeceğiz.

Referandum Sözleri Meral Akşener

Zalim olmak ile mağdur olmak arasında bir tercihe zorlansaydık kuşkusuz mağdur olmayı tercih ederdik.” Aliya İzzetbegoviç

Sayın Bahçeli “Senden Cumhurbaşkanı olmaz “derken ne dediğini biliyormuş. “Sen başkan olmalısın seni başkan yapacağız” dermiş. Şimdi sözünü tutuyor.

 

Yorum yapın