Network Marketing Hakkında Ünlü Sözler

Network Marketing Hakkında Ünlü Sözler sayfamzıda network marketing üzerine sözler söylemiş ünlülerin tüm sözlerini sayfamızda bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sozlersitesi.com sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Network Marketing Hakkında Ünlü Sözler

Network Marketing şuan ülkemizde yolun daha çok başındayken diğer gelişmiş ülkelerde çok daha sozlersitesi.com fazla gelişme göstermiştir. Peki, ünlüler, iş adamları bu sektörle ilgili neler söylediler ve ne yaptılar? Birazdan okuyacaklarınız, bu sektörün geçerliliğine çok güzel bir ispattır, tabi anlamak isteyen için..

Bill Clinton (Eski Amerika Başkanı)

Dünyanın lideri olarak gösterilen Amerikanın başkanı Ulusa Seslenişte çıkıyor ve Network Marketing sektöründeki şirketlere ve insanlara sesleniyor!

“Milyonlarca insanın hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan ve ekonomimizin büyümesine yardım eden sizlere seslenmekten gurur duyuyorum.  devamını okumak ve video üzerinde görmek için tıklayın.

Warren Buffet (Ünlü İş Adamı)

Milyarder iş adamı, 2008’de dünyanın en zengin insanı olarak duyuruldu. İş dünyasında yatırım yapılacak yeri ve işi çok iyi seçmesiyle tanınıyor. Bu ünlü milyarder birçok Network Marketing firması satın aldı ve bunun için şunu söyledi;

“Bugüne kadar yaptığım en iyi yatırımlar.

Donald Trump (Ünlü İş Adamı)

Dünyanın en zenginlerinden ve inşaat sektörünün liderlerindendir. Birçok Network Marketing firmasına yatırım yaptı ve kendi firmasını(Trump Network) kurdu.

Network Marketing kendinin finansal özgürlüğüne açılan kapının anahtarı olduğu kanıtlanmıştır.

Donald Trump’a bir talkshow’da (Tonight Show) soruyorlar;
“Herşeye sıfırdan başlamak zorunda kalsaydın ne yapardın?

Cevabı;
Network Marketing!

Robert Kiyosaki (İş Adamı, Eğitimci, Yazar)

En çok satılan kitaplar arasına giren Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı olan Robert Kiyosaki, hem iyi bir yatırımcıdır hem de yazdığı kitaplarla iş dünyasında çok ses getirmiştir. sozlersitesi.com Ve her fırsatta Network Marketing’in insanlara önermiş ve bununla ilgili olarak “İş Okulu” kitabını yazmıştır.

“Network Marketing, insanlara çok küçük risk ile sonsuz gelir sahibi olmanın kapısını açan sihirli bir anahtardır.

Network Marketing ile ilgili hazırlamış olduğu videoyu izlemek için tıklayın.

David BACH (Ünlü İş Adamı)

“Ekonomi dergisinde Warren Buffet’ın doğrudan satışa yatırım yaptığını duyunca, galiba bir şeyleri kaçırıyorum diye içimden geçirdim.

Les Brown (Ünlü Konuşmacı)

“Network Marketing diğer sektörlere nazaran en çok milyoner çıkaran sektördür.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir