Odaklanmak ile ilgili Sözler

Odaklanmak ile ilgili Sözler  sozlersitesi.com sayfamızda odaklanmak ile ilgili söylenmiş tüm sözleri sizler için derledik, dilediğniiz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Odaklanmak ile ilgili Sözler

Konsantre olmak, insanın dikkatini toplaması, bütün algı mekanizmalarını yaptığı işe  yönlendirilmesi, zihinsel kavrayışını en yüksek noktaya çıkarmasıdır. İnsan yaptığı işe sozlersitesi.com yoğunlaştığında kendini dünyadan soyutlar, dış etkilerden arınır.

Temel Aksoy

Kendini bulmak, bu aslında kendini ciddiye almak, kendine sorumluluklar yüklemek, başkalarına odaklanmaktan vazgeçip kendine odaklanmak, bireysel sınırları zorlamak, kendini tanımak, anlamına geliyor.

Erdal Demirkıran

Dikkat nereye odaklanmışsa, eylem oraya yöneliktir. Merdivenin bir sonraki basamağına adım atabilmeniz için oraya bakmalısınız, merdivenin zirvesine değil. Tırmanırken sadece zirveye bakan, ilk adımda yuvarlanır.

Muhammed Bozdağ

Olumlu yönlerimize odaklanmak polyannacılık değil, gerçekçiliktir.

Muhammed Bozdağ

Yaşamın anahtarının, değiştiremeyeceğim şeyleri boş verip değiştirebileceğim şeylere odaklanmak olduğunu fark ettim.

Lisa De Jong

Olumsuz düşünen biri haline gelirsen bu zihnine özen göstermediğin ve iyiliğe odaklanmak için çalışmaya zaman ayırmadığın içindir.

Robin Sharma

Odaklanma yetisinden yoksun bir yaşam ,gözler açıkken hiç bir şey görememekten farksızdır.

Haruki Murakami

Pek çok insan,  ya geçmişle hesaplaşma yaparak ya da gelecekten endişe ederek yaşıyor. Bu arada da asıl odaklanması sozlersitesi.com gereken “şimdiki zamanı” kaçırıyor, hayatı ıskalıyor.

Eckhart Tolle

Her gün çoğu olumsuz olmak üzere aynı şeyleri düşünen insanlar kötü zihinsel alışkınlıklara kapılırlar. Yaşamlarındaki onca iyi şeye odaklanmak ve bunları daha da iyileştirmeye çalışmak yerine, geçmişlerinin tutsağı olmuşlardır.

Robin Sharma

Tek şeye odaklanmak bizi sınırlar ve çoğunlukla saplantı yaratır. Sağlıklı bir hayatın birden fazla hedefe, birden fazla tutkuya ihtiyacı vardır.

Nora Roberts

İyi bir girişimci, ilgi alanına giren konularda,  insanların çok küçük davranış değişikliklerini herkesten sozlersitesi.com önce fark edebildiği için onların ihtiyaç duydukları ürünleri tam zamanında piyasaya sunabilir. Bir doktor yaptığı işe odaklanarak hayat kurtarır. Odaklanmak, başarının anahtarıdır.

Temel Aksoy

Odaklanmak, geliştirilmesi mümkün olan bir yetkinliktir. Bir kez kazanıldığında ise ödülleri hayatımızın tamamını etkiler.

Temel Aksoy

İstediğiniz şeye odaklanırsanız, enerjinizi negatif alanlara değil pozitife doğru atmış olursunuz. Kişiler genelde olmamasını istediklerine odaklanırlar. Böylece var olan ve hedeflerini sozlersitesi.com gerçekleştirme yolunda kullanacakları enerjilerini olumsuz yolda harcamaktadırlar.Hâlbuki yapmanız gereken şey sadece olmasını istediklerinize dilek listesine odaklanmakBöylece enerjinizi doğru yönde kullanmış olursunuz.

Mustafa Kılınç

Sonuçlar üzerine odaklanan liderler yaratıcı ve etkilidir.

Mustafa Kılınç


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir