Oğlak Burcu Sözleri

Oğlak Burcu Sözleri Oğlak Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını, Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları sizler için toplanmıştır, Oğlak Burcu sozlersitesi.com özellikleri, Oğlak Burcu aşkı nasıl yaşar?, Oğlak Burcu Aşk uyumu nasıl? Kısaca bilgi edinebilirsiniz.. Takip etmeyi unutmayın.

Oğlak Burcu Sözleri

Nereye düşersen düş ama bir Oğlak`la ters düşme. Çünkü Oğlak kendisine karşı çıkılmasından nefret eder.

İradeli ve hırslıdır Oğlak. Hatta O`ndaki hırsı keşfetmek için hayat boyunca beklemenize gerek yok. Çünkü Oğlak bu yapısını daha çocukluğundan itibaren belli eder. Hal böyle olunca Oğlak`ın bir işte hayal kırıklığına uğraması ve akabinde pes etmesi zor bir ihtimal oluyor. Tamam herkes gibi hayal kırıklığına uğrayabilir fakat bu durumu yaşayıp kendisini dağıtmaz. Aksine yaşadığı her hayal kırıklığı O`nun içindeki hırsı daha çok kamçılıyor. Başkası olsa bu kadar hırsı kaldıramaz ve kendi kendine infilak eder ama ne yalan söyleyeyim, hırs Oğlak`a yakışmıyor değil. Biraz korkutucu olsa da siz korkmayın Oğlak durumu idare eder.

Tam diyorum ki işte tamam şimdi dizginler benim elimde. Bir bakıyorum ki mağlubiyet dizimin dibinde. Bu yüzden bir anda en mutlu ama sonra en depresif insan olabilirim, şaşırmayın.

Hayatına bir Oğlak girmişse, bil ki hayatın çok farklı olacak. Girdiği hayatı mutlaka değiştirir bir Oğlak. Mutlaka..

Yürüyen mantıktır Oğlak, tamam bazen duygularını işlerine çok karıştırmıyor değil ama yine de Oğlak öyle mantıklı konuşur ki, saatlerce dinlemek isteyebilirsiniz. Hatta bazen kendisine yararı olmaz ama size konuşarak öyle yararı dokunur ki, bir sozlersitesi.com bakmışsınız size mutlu ve rahat olmanın formülünü vermişken, kendisi bu konuda oldukça başarısız kalmıştır. Mantıksız olan tek şey de bu herhalde Bir Oğlak`ın mantıklı düşünüp, belli şeylerden dolayı mantıklı hareket edememesi, yani eyleme dönüştürememesi..

Bir Oğlağın yerleştirdiği lafı kimse çıkartamaz.

“Oğlakbir lafa bakar laf mı diye bir de söyleyene bakar Adam mı diye.

Şaşırtıcı şeylere hazır ol. Mesela sayfanın üye canları sayfayı paylaşıp arkadaşlarınıı da buraya getirebilirler çok. Tamam çok zor bir ihtimal bu uyuzlar yapmaz ama ya yaparsa?

Herkes dönebilir ama Oğlak sözünden dönmez. Bu yüzden hep takdir edilir bundan sonra da hep böyle olacaktır..

Tek bir kelime ile bile mutlu olabilen “oğlak”ı mutlu edememek beceriksizlik belirtisidir. O mutlu olmak için büyük sebepler aramaz.

Bir Oğlak en çok aşık olduğu insandan utanır.

Bir Şanstır Oğlak her insanın karşısına çıkmaz ve takıldığın şey bir Oğlağın gözleriyse başka gözlerde aynı mutluluğu bulamazsın.

Tek bir yüzü vardır Oğlağın; gördüğün. Tek bir fikri vardır Oğlağın; duyduğun. Arkadan iş çevirmez, adam satmaz.

Fazla çocuksu bir yapısı yoktur Oğlak’ın. Ama O’nun birlikte olacağı kişinin böyle bir özelliği olması lazım. O açığı oradan kapatmak gibi nezih bir fikri vardır Oğlak’ın. Yani despot biriyseniz sozlersitesi.com Oğlak için hiç şansınız yok.

Bencil desem bencil değil fakat hayatta daima iplerin kendi elinde olmasını isteyen bir tiptir Oğlak. O’nunla birlikte bir hayat sürmek istiyorsanız öncelikle bunu göze almalısınız. Çünkü Oğlak idare edilen değil idare eden bir yapıya sahiptir.

Evet zordur Oğlak, ama bir o kadar da vazgeçilmezdir. Elinizden tuttu mu bırakmaz.

Genellikle doğal bir güzelliğe, asil bir duruşa sahiptirler. Her duyguyu uç noktalarda yaşadığından üzüntüsünü de sonuna kadar yaşar.

Susar bazen bir Oğlak. Çünkü sana hatanı telafi etmen için bir şans veriyordur.. Fazla beklemez. Çünkü susmayı pek sevmez..

Susar bazen bir Oğlak. Çünkü sana hatanı telafi etmen için bir şans veriyordur.. Fazla beklemez. Çünkü susmayı pek sevmez..

Oğlak’ın sakinliği sizi aldatmasın, sinirlendiği zaman kaçacak yer ararsınız valla.

Ne zaman birini sevse Oğlak, sevdiği insanın bir tarafları yer çekimine meydan okudu.

Hayatına bir Oğlak girip çıktıktan sonra hadi yerine koy birini koyabilirsen.

Bir Oğlak her zaman yapacak bir şeyler bulur. Yapacak onca şey varken seninle vakit geçirmeyi tercih ediyorsa vardır bir değerin. Unutma!

Her zaman bir farkı vardır bir Oğlağın sevdiği insanın diğer insanlardan… Farkı olmasa bu kadar iyi gelmezdi kendine..

Yaşadığı sürece mutlu olmalı bir oğlak ve hep hayatında bir tutam aşk olmalı.. Peri tozu gibi her sabah onu daha da mutlu etmeli..

Aşkına iyi tutunamayan bir Oğlağın kalbinden düşmeye mahkumdur.

Bir Oğlağın dinlemek için hep “Azyaşamak için hep “Çok” vakti vardır. Onunla hayata akıp gitmek varken Boş boş konuşup zaman kaybetme!

Kötü düşünmez bir Oğlak ama bazı insanlar kötüdür. Haklarında ne kadar iyi düşünürsen düşün bir cacık olmaz.

En büyük salaklık bir Oğlağın kendisine yapılan şeye karşılık vermeden yutmasını beklemektir. Ölür de susamaz! Hayatta yutamaz!

Hep karşılaşmak istediği insanlar en olmadık yerde, en olmadık zamanda, en sıradan kıyafetleri üstündeyken oğlağın karşısına çıkar.

Bir oğlağın içini görebilen ve içindekileri yüreğiyle hissedebilen çok azdır.

Özleyince bir insanın yokluğu Oğlağın çevresindeki tüm insanların varlığını anlamsız kılar. O tek bir kişiyle birlikte olmak istiyordur.

Bir oğlak sadece kendisine benzer.

Neden daha önce karşısına çıkmadığına kızar oğlak bazen hayatına anlam katan insanın.

Hak ettiği kadardır bir Oğlağın karşısındakine verdiği değer. Ve aslında herkes, kendi değerini kendisi belirler.

Yarısını kabul etmez bir Oğlak kalbinin.. Tamamını vermeyeceksen veya yarısını başkasında bırakarak seveceksen hiç sevme Oğlağı daha iyi!

Tüm bir ömrü boyunca Oğlağın kalbini 1 kişi fetheder unutma! ve o sensen bil ki senden önce kimse olmadı! Onlar sadece uzaktan baktı..

Bir Oğlak birinin kalemini kırarsa artık o insan Oğlak için bitmiştir! Hayatında hiç bir şekilde artık yeri yoktur.

Oğlak insanını üzmenin bir bedeli vardır! Ya peşin peşin Hatanı kabullenir özür dilersin veya taksit taksit Oğlaktan laf yersin.

Bir Oğlak inat ettiği zaman çok karizmatik oluyor. Hele o kaşlarını çatması yok mu.. Allah vergisi bir güzellik o herkeste bulunmuyor.

Sevdiği insanı taç eder başının üstünde taşır bir Oğlak ama sevmediği insanı başından atar.

Nereye olursa olsun. Bir Oğlaktan gitmek en kötü yolculuktur. Yanında kalmak varken hiç gitmek istemez insan bir Oğlaktan.

Ya çok sever bir Oğlak yada hiç sevmez. Ve duygularını bakışlarıyla karşısındakine açık bir şekilde hissettirir.

Öyle her zaman öpmekten ve öpülmekten hoşlanmaz bir Oğlak.. Sadece içinden geldiği zaman..

Bir Oğlağın arkasından değil yüzüne konuşmaktır marifet!

Sürprizlerle doludur bir Oğlak.. İnsanı hiç ummadığı anda kendisine aşık eder ve hayatına yeni bir anlam katar en güzelinden..

Ve zaman geçmez bir oğlak özlerken.. Dünyanın dönüşü yavaşlar sanki..

Bir Oğlağa yalan söyleyebilirsin! Ama yalan söylediğini anlayan bir Oğlağı kendine yeniden zor inandırırsın.

Hayat sahnesinde dans ettiğin bir Oğlaksa kalbinin ritmini ona uyduracaksın.

Geçip giden şeye; “Hayat” denir. Bir Oğlağın yanında geçip giden şeye; “Yaşamak” denir. Fark var!

“Hep böyle” denilen şeyler “Hiçte öyle” olmaz bir Oğlaksa hayatındaki… Standardı olan hiçbir şeye uymaz bir oğlağın aşkı..

Bazı insanların hem yarası, hemde yara bandıdır bir Oğlak.

Oğlağın kalbi sevebilme yeteneğine sahiptir! Ama her insan ona kendini sevdirme yeteneğine sahip değil işte..

Bir Oğlaktan başka hiç kimsenin yaşatamayacağı şeyler vardır Hayatta… Başkasında ancak bir benzerini yaşar insan aynısını değil.

Havasını basar en güzelinden bir Oğlak her daim!

Bir Oğlağın birine “Seni Seviyorum” demesinden daha sıra dışı güzel bir durum ne olabilir ki bu Dünyada?

Bazı, insanlar bir Oğlağın ayağının altında dolaşılmaması gerektiğini ancak canları yanınca… Oğlak kuyruklarına basınca anlıyor!

Avuç içiyle sevmeyi bilen Oğlak elinin tersiyle çarpmayı da bilir.

En sesiz görünen Oğlak bile sevdiğine laf söylersen fırtınalar kopartır.

Bir oğlak huzur verirsen huzur verir, mutlu edersen mutluluk verir, canını sıkarsan dert verir, daha da sıkarsan ters ters cevap verir.

Önemli olan anlattıklarının doğru olması değil! Önemli olan anlattıklarının bir oğlağa doğru gelmesi ve onun içine sinmesi.

Bir oğlağın bıraktığı insana kim devam ederse etsin! Hiç umurunda olmaz! Çok sevse ayrılmazdı zaten. Tepe tepe kullansınlar!

İçinde Oğlak olan bir kalp vücuda kan pompalamayı bırakıp daha ritmik bir işle uğraşır; “Çok sever!”

Virgülle bitirmez bir Oğlak noktayla bitirir. Ve noktayla bitirdiği insanın nokta kadar değeri yoktur artık.

Yapacağını yaptıktan sonra; bir Oğlaktan özür dilemenin anlamı yoktur.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir