Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri Öğretmenlerimizin işini kolaylaştıracak bir sayfa hazırladık bu sayfamızda en güzel öğretmen karne görüşü örnekleri yer almaktadır. Bu sayfamızda çok başarılı öğrenciler için karne görüşü örnekleri, başarılı öğrenciler için karne görüşü örnekleri, orta seviyedeki öğrenciler için karne görüşü örnekleri ve düşük seviyedeki öğrenciler için karne görüşü örnekleri yer alır.

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Her alanda başarılı bir dönem geçirdin, ömür boyu hep başarılı olman dileğiyle.

Büyüdüğünde geriye baktığında, başarılı bir öğrenci ve seninle her zaman gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim, başarın ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur.

Gerek davranışların gerekse derslerindeki başarılarınla hep zirvede oldun. Zirveden hiç inmemen dileğiyle…

Başarını tesadüfe değil, çok çalışmana borçlusun. Seni çok tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Terbiyeli, çalışkan, örnek, başarılı bir yılı geride bırakıyorsun. Başarılarının devamını dilerim.

Tebrik ederim. Derslerinde çok başarılısın, seninle gurur duyuyorum. İleride daha da başarılı olacağına inanıyorum. Başarılarının devam etmesini dilerim.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Derslerinde göstermiş olduğun başarı ve gayretin için tebrik ediyorum. Ben seni her zaman düzenIi ve davranışlarıyla örnek biri olarak tanıdım umarım hayatın boyunca hep başarılı olursun.

Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Seni planlı ve disiplinIi çalışmalarından ötürü kutlarım.

Yücelmek, yücelere gönül vermekle başlar. Sen bunu başarıyorsun. Bu başarılarının devamını dilerim.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.

SorumIuluk sahibi, Iiderlik yönü güçlü, çalışkan, idealist, öğrencimi ve değerli ailesini tebrik ederim.

Derslerindeki başarıların ve örnek davranışların için tebrik ediyorum. Başarmak zor değil çalışmakla her zorIuğun üstünden gelebilirsin unutma bunu örnek öğrencim. Başarılar.

Derslerde son derece başarılı ve ilgili bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Başarılarından dolayı seni kutlarım.

BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN

Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Derslerde gösterdiğin üstün gayret ve performansından dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmasını dilerim.

Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiIler.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. Tebrik ediyorum.

Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutIuyor, senin daha büyük başarılar kazanmanı diliyorum.

Tebrik ederim. Zeki ve çalışkansın, arkadaşlarınla iyi geçiniyorsun. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Başarısını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum. Böyle çalışmaya devam edersen ileriki hayatında hedeflerine ulaşabileceğine eminim.

ORTA SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN

Başarı için her şey gereklidir ama bunların en önemlisi kendine güvendir. Senin çok başarılı olacağına olan inancım tamdır.

Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.

Son üç haftada göstermiş olduğun performansın ömür boyu seninle olmasını diliyorum. Unutma başarının sırrı kesinlikle çalışmaktır.

Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutIuyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararIılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

Tatlım derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı tebrik ederim biraz daha çalışırsan daha başarılı olacağına inanıyorum. Başarılar.

Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenIi okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir.

Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle…

Günlük okumayı daha düzenIi hale getirdiği ölçüde Türkçe dersindeki başarısını daha da artıracaktır.

Daha başarılı olabilecek bir öğrenci çalışmalarını iyi planlamalı ve daha çok okuma yazma çalışmaları yapmalı.

Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam…

Hedefine ulaşmak için istemenin esrarına kavuşman gerekiyor. Biraz daha gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutIuyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararIılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

Tatlı yavrum, biraz daha gayretle daha başarılı olacağına inanıyor, öpüyorum.

Gayretli zeki ve başarılı bir öğrencisin fakat hayatta her şey insanın istediği gibi olmayabilir. Hayatın güzelliklerini görüp mutlu olmasını bilmelisin. mutluluklar senin olsun.

Canım benim! Derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı tebrik ederim ama biraz daha gayret etmelisin umarım ömür boyu başarılı olursun. Başarılar.

Zekisin fakat derslerine az çalışıyorsun canım biraz gayret ederek daha başarılı  sozlersitesi.com olacağına inanıyorum, ömür boyu mutluluk ve başarı diliyorum. Başarılar.

DÜŞÜK SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN

Başarı o kadar uzak değil bir elin parmağı kadar yakın. Biraz gayret yapabilirsin. Ben inanıyorum sen de inan canım. Başarılar.

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.

Davranışlarındaki olumIu tutumun derslerine de yansımasını dilerim. İyi tatiIler dilerim…

BelirIi bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.

Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birazcık daha gayretle tüm derslerindeki başarısı artacaktır.

Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.

Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.

Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın, sıra hamlede.

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Bunun için tek yapman gereken planlı ve düzenIi çalışmak…

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız başlayamazsınız. Senin yapman gereken ilk şey plan ve bu plana uyarak çalışman. Başarı kendiliğinden gelecektir.

İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, sozlersitesi.com hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. Sen yeter ki iste çok başarılı bir öğrenci olabilirsin.

Başarı grafiğini yükseltmek için, biraz daha gayret göstermelisin. Başarıları kazanmak için gayretlerini artırmalısın.

Zekânı doğru işlerde, doğru şekilde kullandığın takdirde önünde hiçbir engel duramayacaktır. Engelleri aşmaya ne dersin.

Bir sene daha geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenIi çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum…

İşte benim karnem diye gurur duymak zor değil. Bu dönem böyle oldu ama ikinci dönem senin de gurur duyacağın notlar alacağına inanıyorum ve unutmadan çarpım tablosunu ezberlemelisin tatlım. Başarılar.

İyi karne vermekle değil almakla olur. İyi karne almak istiyorsan biraz çalışman gerekli. Çarpım tablosunu ezberleyip okumanı da hızlandırmalısın. Başarılar.

Notlarını düzeltmek için ikinci dönem daha çok çalışmalısın ve çarpım tablosunu ezberleyip okumanı hızlandırmalısın. Başarılar.

Karnenin iyi olması senin gayretinle olacak. Biraz çalışıp inanırsan sende başarılı olabilirsin ama sürekli susarak bir şey elde edemezsin.

Derslerinde göstereceğin biraz çaba başarını arttıracaktır tatlım sana inanıyorum ve sen bunu yapabilirsin. Başarılar.

Eksiklerini tamamlaman Ferhat’ın dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenIi olmanı bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin.

Oyun için harcadığın zamanın yarısını derslerine harcasan başarılı olabilirsin unutma başarı o kadar uzak değil sende çalışınca ulaşabilirsin. Başarılar.

Derslerinde…..ve……sebeplerden dolayı gerekli başarıyı gösteremedi. Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.

Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum…

Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

Okuma yazmandaki başarının gayretine de yansıması temennisiyle. Daha da gayretli bir öğrenci olmanı dilerim.

Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.

Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir