Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları Ramazan ayının geldiği şu günlerde arkadaşlarınıza Ramazan Ayı kutlama mesajı göndermek isterseniz tam yerindesiniz. Bu sayfada en güzel Ramazan Ayı Kutlama Mesajlarını bulacaksınız. Kısa mesajla arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz gibi dilerseniz de facebook ve twitterdan ya da whatsappdan da yazabilirsiniz.

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. Rahmet ile başlayan Ramazan Ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle.

Başı rahmet, ortası merhamet, sonu ise cehennemden azad olan, mübarek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ramazan ayının bereketi hanenize hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoşgeldin on bir ayın suItanı Ya Şehr-İ Ramazan.

Binlerce çiçek var, ama gül başka. MiIyonlarca insan var, ama dost başka. MiIyarlarca Ay var, ama bu ay başka, Ramazan ayının gelişi sizlere ve sevdiklerinize mutluluklar getirsin…

Mübarek Ramazan ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için. Sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için.

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı Ramazan Ayı geçirmenizi dilerim.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri bereketiyle donatan Ramazan Ayınız mübarek olsun..

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Mübarek Ramazan Ayı kalbini O’nun yoluna koymayı ellerini daim O’nun dergâhına açmaya vesile olsun.

Kim Allah TeâIâ yolunda bir gün oruç tutsa, Allah onunla ateş arasına, genişliği sema ile arz arasını sozlersitesi.com tutan bir hendek kılar. Hayırlı Ramazanlar.

Ramazan ayında ailenizin nafakasını geniş tutunuz! Bu ayda yapılan harcama, Allah yolunda yapılan harcama gibi sevaptır. Hayırlı Ramazanlar.

Mübarek Ramazan ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için, sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için. Hayırlı Ramazanlar.

Allah’ü Teala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekberine vasıl eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun.

İslam’ın nurIu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu ibadet, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur. Hoşgeldin ayların en birincisi Ey Şehr-i Ramazan.

Şu mübarek Şehr-i Ramazan Ieyle-i sozlersitesi.com kadri ihata ettiği için kendisi de ömür içinde bir Ieyle-i kadirdir ki muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. Hoşgeldin on bir ayın suItanı.

EIlerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan.

Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Ramazan Ayını tebrik ederim.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Gönlümüze esen seher yeli gibi gelen Mübarek Ramazan Ayınız hayırlı olsun.

Ah özlemim O’na ki; O beni görür ama ben O’nu göremem arzusu ile O’na yaklaştıran mübarek Ramazan Ayınız hayırlara vesile olsun.

Mübarek Ramazan-ı Şeriflerinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurIu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoşgeldin Ey Şehri Ramazan.

Ah özlemim O’na ki; O beni görür ama ben O’nu göremem arzusu ile O’na yaklaştıran mübarek Ramazan Ayınız hayırlara vesile olsun.

Ey iman edenler! Samimi bir tövbe ile Allah’a dönün. Tahrim/8 Tövbelerin geri çevrilmediği rahmet ve mağfiret yüklü Ramazan Ayınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gün batar usul usul. Kararır gece. Yeniden doğar her şey.” Her Şey Bitti” dediğin bir anda mübarek Ramazan Ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle.

Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülIe taçlanır, o gül ki Muhammed (sav)’ı anlatır. Muhammed (sav)’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu Ramazan Ayınız mübarek olsun.

Mübarek Ramazan Ayınızı kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim.

Gün batar usul usul. Kararır gece. Yeniden doğar her şey. Mübarek Ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle. Hayırlı Ramazanlar.

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan Ayında gönlünün sevgi ile dolup taşmasını dilerim.

Recep, Şaban derken işte geldin sozlersitesi.com Ramazan. Hoş geldin ayların en birincisi. Cennet kokuları yayıldı şu an hoş geldin ayların en birincisi.

Bütün müminler bu ayda şükür etsinler dua etsinler 11 ayın suItanı olan Ramazan ayında iman istesinler. Hoş geldin ey şehri Ramazan.

Ramazan ayında kalpler imanla, eller gökyüzünde duayla huzurla geçmelidir. Hoşgeldin ey şehri Ramazan.

Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoşgeldin on bir ayın suItanı ya Şehr-i Ramazan.

Ramazan’da derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoşgeldin ey şehri Ramazan.

Ramazan Ayı sana bir muştu, kalbine teselli, ruhunu karanlık ruhların baskısından kurtarmaya vesile olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, bu ay edeceğiniz tüm dualarınız kabul olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Ramazan ayınız mübarek olsun.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın! Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Bin damla serpiIsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Ramazan-ı Şerifleriniz mübarek olsun.

Ramazan ayı; kalbini O’nun yoluna koymaya, ellerini O’nun dergâhına açmaya, ruhunu doyurmaya, kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir