Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Romantik Sevgililer Günü Mesajları Bu güzel sayfamızda sizler için en romantik sevgililer günü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki en güzel sevgililer günü mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Yum gözünü aç elini, yüreğim senindir.

Bu kadar kolay sevmezdim aslında. Gülüşüne denk geldim.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.

Dudağını yanaştır dudağıma, soran olursa ağzının payını verdim dersin!

Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Kış geldi sevgilim. Yüreğini, yüreğime koy da üşümesin aşkımız.

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Sen benim aşk ararken bulduğum değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun.

Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin.

Sonunda sen bir gün gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı. Cemal Süreya

Sevdim. Çünkü; bir tek sana sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Seni sevmek kaderim, ben böyle kaderin ellerinden öperim.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları Kısa

Aşk kapıyı çaldığında hemen açma! Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor.

Dünyanın en güzel ritmi, onun senin için çarpan kalbidir.

Aşıklar yaşamınızın her anında birlikte olmanız dileğiyle sizi seviyoruz. Sevgililer gününüz kutlu olsun.

Daha nice yıllara. Hayatım, sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir demet gül vermek isterim sana, güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Sana, sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun her şeyim.

Güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin! Sen hep kalbimde yatan ilk aşkımsın. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer günün kutlu olsun. Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sevgim hep seninle. Seni çok özledim.

Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim. Sevgililer gününü kutluyorum.

Sevgililer Günü Mesajı Kısa

Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yıldızlara benzetiyorum seni, onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin. Ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından. Her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin. Sevgililer günün kutlu olsun!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Her şeyim! Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Biriciğim, sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

14 Şubat Sevgililer Günü, Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Bebeğim, sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgilim, çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Eskiler der ki; Her gök kuşağının bittiği sozlersitesi.com yerde bir hazine saklanırmış. Gök kuşağını takip ettim sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Seni çok özledim hayatım.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun!

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Çok güzelsin yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yorum yapın