Samimi Sözler

Samimi Sözler Bu sayfamızda sizlere çok samimi sözler ve çok samimi mesajlar hazırladık. Bu sayfamızda yer alan en samimi sözleri ve kısa samimi mesajları facebook ve twitterdan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Samimi Sözler

Son derece gururIu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.

Dünya’nın en büyük yüküdür aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak.

aklın bel altındaysa, adamlığın yer altındadır…

Ziyan olan zamana bakıp ağlıyorum canımı zaten aldın şimdi sadece kendime ağlıyorum.

Eğer ikiyüzlü olacaksan en azından birisi sevimIi olsun.

Sana aşk değil dert lazım sana sevgi değil acı lazım sana seven değil seni harcayacak biri lazım o zaman akıllanırsın sen.

Otopsi raporunda “fesatlığından öldü ” yazacak insanlar tanıyorum.

Ey âşıklara mekan olan koca dünya sen döndükçe ben ağlayacağım insanlara aşıklara uzaktan bakacağım…

Sana derdimi anlatsam kâbusların olur sana sevgimi anlatsam içine dert olur bu yüzden suskunluğum bu yüzden sevgiliye susuzluğum…

Gül gibi kokan tenine aldandım güzel gülüşlerine yakalandım sahte sözlerine inandım şimdi acılarla savaşıyorum anılarımla beni bıraktın.

Nefesim tükendi sayende inancım kalmadı hiç bir sevgiye sende yalan rüzgarı oldun kalbimin önünde sana da güle güle…

Sen sözlerimde değil yanımda hiç değil! Sen sözlerimde değil dünyamda yoksun artık kapat git anıları!

Azraile meydan okuduğum bu hayatta canımı aldın azraile bırakmadın, şimdi canımı istiyorum yarınlarımı geri ver bana!

Sana güvenerek çıktım acı hayatın yoluna sana inanarak başladım hayata inanmaya yine benim canımı aldın hayatın ortasında...

Seni sonbahar rüzgarlarına bırakıyorum yaktığım canımı yeniden hayata sozlersitesi.com hazırlıyorum sensiz yaşamak hayata yeniden başlamak istiyorum…

Hayatım sessiz bir film gibi oyuncular var ses yok hepsinin sesini kıstım kendim yaşayacağım hayatımı artık kimseye ne el nede bel bağlayacağım…

Sayende kirlenmiş dünyam ile bıraktın beni şimdi yeniden kuruyorum düzenimi canımı yaktığın anılara gülüyorum ve sana lanet ediyorum…

Bir gecenin kör kuyusunda kalbimi elime aldım, sadece sana feryadım sadece sana beddualarım canımı aldın kalbimi parçaladın…

Hayata gülecek mecalim kalmadı zaten hayat tokat atmıştı seneler önce şimdi yine sayende hayat beni tokatladı….

Nefes aldığım gibi sana muhtacım nasıl nefessiz yaşayamıyorsan bende sensiz yaşayamam tek ilacım sensin sevgilim.

Sevmişim bir kere gönül söz dinlemez ne çare? Seni sevdim işte ben o gün bittim…

Benim tek uğurum sensin, seninle başlarım hayata sevdiğim, her sözünde bir anlam saklıdır bilirim o anlamları seninle yaşamak isterim biriciğim.

Saçlarının bir teline kurban olurum düşünmeden sevgilim, bir damla gözyaşına canımı feda ederim yollarına bir gülüşün için yaşıyor bu can bunu unutma.

Seni sevdim bir kere kopamam senden, kanser gibi içime işledin ve hücrelerim seninle mutlu sensiz yaşayamaz senin için çırpınan yüreğim.

Yediremem sensizliği kendime, yediremem çaresizliği yüreğime, sensizlik bana zulüm gelir, sen olmazsan ölüm nefesten önce gelir sevdiğim.

Adını yazarım açılmamış sayfalara, söylediğin her söz duyuImamıştır bu dünyada, seni benimsin bende seninim bunu sakın unutma, ben kalbimi mühürIedim atmaz senden başkasına.

Bahar benim için sensiz anlamı yok güneşin, her iklimde bana baharı yaşatan sensin ilk baharım oldun sonbahar olmana izin vermez kalbim.

Yorum yapın