Sevgi Dolu Mesajlar

Sevgi Dolu Mesajlar Bu güzel sayfamızda sizler için anlamlı sevgi dolu mesajları hazırladık. Sayfamızdaki sevgi dolu aşk mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Sevgi Dolu Mesajlar

Ben sana kızsam, kendime küserim.

Boğazıma takıldı sevdan. Üç kere sırtıma vur helal de; alışık değilim harama, ondan olacak herhalde.

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen de kalayım…

Gönlümün mecIisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim, sensiz boğazımdan geçmiyor…

KirIi bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Niyet ettim seni sevmeye desem, ALLAH kabul etsin der misin?

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.

Bir umut değil mi ki bizi hayata bağlayan bir sevgi değil mi ki bizi yıllardır ağlatan fakat ayrılık değil mi ki sevenleri ölümü tattıran.

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin bebeğim.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.

Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. “Aşık dilsiz olur”.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim sozlersitesi.com en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Adını yazmışım kalbime, silmeye kimin gücü yeter? Seviyorum seni, yasak da olsa, ayırmaya kimin gücü yeter? aklımdan çıkarsalar da, kalbimden çıkarmaya kimin gücü yeter?

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Benim için insanlar ikiye ayrılır: Sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır: Çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır: Sen ve diğerleri.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

KuyrukIu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayati boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir sise mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şansIı görüyorum.

Gözlerimden akan yaşlar delilim söyleyen dil masumiyetim sensiz geçen günler şahidim olsun ki seni daima seveceğim.

Çiçekler güzeldir, bir gül kadar değil. Hayaller güzeldir, gerçekler kadar değil. Sende güzelsin, kalbin kadar değil. Seni herkes sever, ama benim kadar değil.

Ağlamanın verdiği huzuru ve gülücüklerin getireceği mutluluğa değişme çünkü her mutluluğun bir günahı vardır.

Aşk yalan değil zaten aşık olduğunu ilk görüşte anlıyorsun işte benim hayatım aşkım diyorsun illa da sözlere göre hareket edersen aşkı biraz zor anlarsın o sana özel olur onu anca sen ona baktığında ve o sana baktığında anlayabilir başkasının demesi hiçbir halta yaramaz.

Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana. YeşiI yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın ve sen; sen yok ettin beni. Sensizliğin içinde bırakıp gittin.

Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insani uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir