Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Bu güzel sayfamızda sizler için sevgiliye en güzel doğum günü sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki sevgiliye anlamlı doğum günü sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle paylaşabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım.

Ben meleğimi sadece bir gün değil, her gün seviyorum. Mutlu yıllar canım.

Hatıralara değer biçmem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, nice mutlu yıllara canım!

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Kısa

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Sen doğdun çünkü kaderimsin. Sen doğdun çünkü nefesimsin. Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin. İyi ki doğdun biriciğim

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. İyi ki doğdun sevgilim.

Başımın tatlı belası, sen benim hayatımın tuzu tuzu biberisin. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Nice mutlu yıllara aşkım.

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgili sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

Sen bugün sadece doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu yıllar sevgilim!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Kalbimin sahibi, hayatımın anlamı, canım sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun canım aşkım.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Resimli

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Bir tanem belki yanında değilim ama kalbim seninle. Sana kucak dolusu sevgiler yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz kalıyor. Sen benim aşkım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. sozlersitesi.com O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın sen. Bulduğuma hala inanamadığımsın. Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir