Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları Bu sayfamızda sizlere sevgilinize iyi uykular dilemeniz için iyi uykular mesajları hazırladık. Bu sayfamızda yer alan sevgiliye uyku mesajlarını facebook ve twitterdan da paylaşabilir, sevgilinize whatsapptan yazabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Uykular

Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Güzel yüzlü sevgilim hayırlı geceler dilerim bu güzel gecenin sabahına da güzel uyanmanı dilerim.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benIi rüyaları bahşetsin sevdiceğim…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin…

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki.                      

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta birtek seni ölesiye sevenin uykusuz. adını can koydum seni canıma koydum. iyi uykular

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı sozlersitesi.com uykular.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasılı hasretse ende benim hasretimsin aşkım iyi uykular tatlı Rüyalar.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi Geceler…

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Her şeye rağmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım…

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler…

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum o gördüğüm rüya değil kabus oluyor…

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler sozlersitesi.com canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir