Sezgin Kaymaz Sözleri

Sezgin Kaymaz Sözleri sayfamızda Sezgin Kaymaza ait tüm sözleri ve özdeyişleri bulabilir, facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Sezgin Kaymaz Sözleri

Bir haftadır sigarayı bırakmaya çalışıyordum ve Hülya bir haftadır bana can-ı gönülden sozlersitesi.com destek oluyordu. Geriye kaykılmış, bir eli de göbeğinin üstünde, yarım saatten beri çıkarttığı dumanlarla halka yapıyordu mesela.

Kırlara,ormanlara gitmek istiyorsan,kırlara,ormanlara gitmek istediğin için git…şehrin gürültüsünden kaçmak sozlersitesi.com için gitme..çünkü gürültüden kurtulduğunu düşündüğün her an,gürültüyü beyninin içinde bulduğun an olur…”

Denklemin bir tarafına,derdini koyacaksın..Denktir işaretinin öbür tarafına da o dertle her an yüzleşecek cesareti…Bunu becerebilirsen,derdin dengelenir…biter...

Kimi zaman ayrılık beraber olmakta direnmektir.

Genel durumunun yirmi dört saat takip edilmesi lazımmış da bakarsın acil bir müdahale gerekiverirmiş de biz evde bıcık bıcık edip seveceğim derken hayvancağızın ölümüne sebep olabilirmişiz de böyle sevmek olmazmış da bu bizim yaptığımız mide ameliyatı olmuş adama acılı adana yedirmeye benziyormuş da yok hatta baltayla beyin ameliyatı yapmaya benziyormuş da işini hiç mi hiçhttps://sozlersitesi.com/sezgin-kaymaz-sozleri/  kolaylaştırmıyormuşuz da bir de bizle uğraşmıyormuş da zaten ben onu hiç anlamıyormuşum da...

Onursuz, haysiyetsiz şekilde, karşında affedilmek uğruna küçülmeye razı gelen, bil ki ilk fırsatta aynı şeyi veya daha beterini yine yapacaktır.”

Kimin aklıyla hareket edersen et, kendi yaptığının hesabını verirsin.

Kuduz köpek gibi hırlayarak dolaşan, bir aslanın pençesinde can verir.”

“Yolu yoktu. Onu tutmaya kimsenin gücü yetmezdi. Ruhu hürdü onun. İçi hürdü. Kafes tanımazdı sozlersitesi.com o… Aslanın şerri, kafese alıştığı gün başlamaz mıydı?”

“Ne kadar kudretli hissetsek de, insanız neticede, en zayıf kısmımızdan başlıyoruz çürümeye.”


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir