Sıkılma Sözleri

Sıkılma Sözleri Bu sayfamızda yer alan sıkılma sözlerini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çok sıkıldığınızı arkadaşlarınıza paylaşmak için sizlere güzel cümleler hazırlamaya çalıştık. Bu komik sıkılma sözlerini facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

Sıkılma Sözleri

Sıkılmaktan bile çok sıkıldım.

Çok sıkıcı öyle sıkılıyorum ki anlatamam her şeyden kendimden bile sıkıldım artık.

Sıkılıyorum diye mesaj atarken dikkat etmek lazım “I” harflerine…

Can sıkıntısı yapacak bir şey olmamasının değil, uğrunda yaşanacak bir şey olmamasının sonucudur.

Can sıkıntısı dünyaya tembellikle birlikte gelmiştir.

Öss sonrası yaz tatilidir. Hiçbir şeyden sorumIu olmama hissinin verdiği sıkkınlıkla yaptığınız hiçbir atraksiyondan zevk almazsınız.

Kitap aşığı insanların canım sıkılıyor dediğine hiç rastlamadım.

Çekip gitmek istemenin en önemli nedenidir. Her şeyi bırakıp gitmek, sozlersitesi.com sıkıntıyı yok etmek. Tabii mümkünse.

İnsanın aklı çoğaldıkça can sıkıntısı artar. Dostoyevski

İnsan geride bıraktıklarını özler, sahip olduğundan sıkılır, ulaşamadığına tutulur. Ve ulaşılmaz olan hep aşk olur.

Bir buçuk saattir portmantonun aynasında kendimi seyrediyorum ve sıkıldım.

Özgür ve mutlu yaşamak için can sıkıntısını feda etmelisin. Bu her zaman kolay bir fedakârlık olmaz.

AsIında kendinden sıkılır insan.  O yüzden de hiçbir şey ona tat vermez, her şeyden sıkılmış olur.

İnsanlardan sıkılırsın, işten sıkılırsın, okuldan sıkılırsın, ödevlerden sıkılırsın, sunum hazırlamaktan sıkılırsın, evden sıkılırsın, sokaklardan sıkılırsın, konuşmaktan sıkılırsın, dinlemekten sıkılırsın, susulmaktan sıkılırsın, gidenin ardından bakmaktan sıkılırsın… AsIında kendinden sıkılmaktır işin özü. Ve ne acı ki şu an içinde bulunduğum durum…

Genç. Ama her şeyi yaşamış da, artık hiçbir şeye aldırmıyor gibi bir tutum içinde. Gelişigüzel alıyor yaşamı. Sıkılıyor. Sıkılan erkekleri de hiç sevmem.

Adam: sevgilim bugünlerde çıkabilecek miyiz? Hayır, hazırlanman birkaç yıl daha sürecekse bu kıyafetle çıkmayalım. Kadın: neden? Adam: moda değişecek hayatım. Ya da en azından mevsim değişecek, yazlık kıyafetlerle üşümeyelim diyorum.

Zaman-mekân kavramı çok da önemli değildir bu durumda. Evet, güzel bir mekân anlık rahatlamalar sağlar belki, belki sıkıntınızı hafifIetmeye çalışan arkadaşlarınızla bir yerlere turursunuz. Sağ olsunlardır ama kişi yalnız kalmak ister, ondan da sıkılacağını bilse de en azından kimseyi kırmamış olmak için…


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir