Son Sahur ile ilgili Sözler

Son Sahur ile ilgili Sözler sayfamızda son iftar ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Son Sahur ile ilgili Sözler

Cennet’in bir kapısı var adına “Reyyan” derler, oradan ancak oruçlular girebilir. Hayırlı sahurlar…

Bütün güzel tatlar, sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Güzel ayın güzel insanları, sofralarınızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin, sahurunuzu ALLAH kabul etsin.

İman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı sahurlar.

Başı rahmet, ortası merhamet, sonu ise cehennemden azad olan mübârek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim. Hayırlı Sahurlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli, zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza, hayırlı sahurlar

Ramazan’ın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin, tüm Müslümanlar’a daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar. Tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini. Hayırlı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

Mübarek Ramazan Ayı; kalbini O’nun yoluna koymaya, Ellerini O’nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, hayırlı sahurlar.

Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. İlahım, içime iman derdime derman ol Allah’ım, hayırlı Sahurlar…

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar…

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa, değerler o kadar fazladır. Hayırlı sahurlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar her şey, “her şey bitti” dediğin bir anda mübarek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu sozlersitesi.com bir gül, kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu sahurlar diliyorum.

Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda, imanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda, günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan, hoş geldin Ramazan… hoş geldin iftar.. hoş geldin sahur..

Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi ramazanla buluşturdu, hayırlı sahurlar.

Sahur demek oruç demektir. Gece vakti oruç tutmak için yatağından kalkan kalpler, ne güzel kalplerdir. Hayırlı sahurlar Afiyetli sahurlar…

Gecenin feyzi ile bereketi, RABBİM vermiş bol nimeti ruhumuza hükmeder semadan Sevgi selam olsun bu sahurdan… HAYIRLI SAHURLAR…

Bu ayların kıymeti bilinmeli, bu aylarda bolca Kuran-ı Kerim okunmalı, dualar edilmeli, Yüce Mevla’ya ramazan ayına ulaştırdığı için, verdikleri nimetler için hamd-ü senalar edilmeli, bu ay en güzel şekilde değerlendirilmeli. Hayırlı Ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Bir bardak suyun kıymetinin çok iyi anlaşıldığı, bir lokma ekmeğin değerinin en iyi bilindiği, bir aç insanın halinin akla geldiği bir aydayız. Bu ayda tuttuğumuz oruçları Yüce Allah dergahı izzetinde kabul etsin.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir