Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel tanışma yıldönümü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki anlamlı tanışma yıldönümü mesajlarını sevgilinizle ve eşinizle facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum!

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya, umarım torunlarımız sozlersitesi.com olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.

Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın, nice yıllara.

İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti, sen hep gül, böyle, şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seni her gördüğümde, ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı  heyecanla sana gülümseyeceğim

Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli, mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı, güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum, nice yıllara.

Yaşlanıp, her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla, nice yıllara aşkım.

Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu, Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu, sozlersitesi.com sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.

Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını, aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını, beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım.

Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın.

Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde, ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden, seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki, hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! Demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın.

Aşkın en güzel halini verdin bana, beni büyüttün, beni olgunlaştırdın. Seninle başladım sevmeye, seninle aşkı tattım. Dudaklarımdan adın bir an bile eksik olmadı ve ben seninle dört mevsim bahardım.

Yeni bir yıl daha. Arkama dönüp bakıyorum da sen ne güzelsin be kadın. Sen ne de güzel aşksın. Hayatımda yer almadığın bir an bile yok ve varlığın her zaman kalbimin en güzel mührü oldu.

Seni ilk gördüğümde, bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.

Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek, insanın aklının almayacağı kadar sevgili dolu bir rüya, kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın.

Evet, sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak, aksi iddia edilmeyecek şekilde “dünya yaşanılacak bir yer demek için”. Bir gün benden gitsen bile, bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni, umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir