Tavır ile ilgili Sözler

Tavır ile ilgili Sözler sayfamızda tavır almak ile ilgili söylenmiş tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Tavır ile ilgili Sözler

Herkesin duygularını göstermek sozlersitesi.com ve ifade etmek için kendisine özgü tavır ve hareketi vardır.

Tolstoy

Bir probleme nasıl baktığınız, daha onunla ilgili bir şey yapmadan sizi yenilgiye uğratabilir. Bir durum karşısındaki tavrınız ya da neler düşündüğünüz, durumu değiştirmenize yardım edebilir.Bir yenilgi ya da zafer atmosferi yaratırsınız.

Franco Harris

Karşınızdakiler zihinlerinde size bir rol ve tavır biçtilerse eğer, artık istediğiniz kadar farklı tavırlar içinde olun, asla bunları kabullenmezler,yanıldıklarını görmek istemezler.

İskender Pala

Can Dündar Herkesin yüzüne gülersen; adın bir şeylere çıkar. Suratını asarsan; burnu havada kasıntı olursun. Çünkü Türkiye’de kadınsın.

Can Dündar

Her söylenen söz, her gösterilen tavır, içinden sozlersitesi.com çıktığı bir kalbin elbisesini giyinmiş olurdu, ama bu derece göze çarpan bir kıyafet de sanki gösteriş olmaz mıydı?

İskender Pala

Başarı veya başarısızlık kabiliyetten öte, bir ”tavır meselesidir”. Başarılı insanlar bir şeyler başarmış veya bir şeyi iyi yapmaktan zevk alıyormuş gibi davranırlar. Kısa zamanda tavırları gerçeğe dönüşür. Başarılıymış gibi hareket eder, görünür ve hissedersiniz, bir süre sonra elde edeceğiniz olumlu sonuçlar sizi şaşırtacaktır.

Mümin Sekman

Hayatımda kibirli ya da düzmece hiçbir tavır takındığıma dair en küçük bir kanıt da bulamazsınız: tavırlarda etkililik büyüklük anlamına gelmez, tavır takınmaya ihtiyaç duyan insan bütünüyle düzmecedir. Bütün göz alıcı insanlardan uzak durun!

Friedrich Nietzsche

İnsan, küçücük, hattâ hiç sorumluluk taşımadığı bir olay karşısında bile tavır almasını bilmezse yanlışa düşer, umursamazlığı kalkan gibi kullanıp sorumluluktan kaçmamalıdır.

Simone De Beauvoir

Savaş olmayınca insanlar rahatlık ve refah içinde tıkanıp kalır ve büyük düşüncelerle büyük duygulara sahip olma kapasitesini yitirirler, alaycı bir tavır takınıp barbarlığa düşerler.

Robert Greene

Kendine inana bir insan,”yapabileceğime eminimtavrına sahip olur.Bu tavır da o işi başarabilmek için gerekli olan güç ,beceri ve enerjiyi üretir.

Ziya Baran

Sevgi aslında özgün bir kişiyle sozlersitesi.com olan ilişki değil,sevgi bir tavır„ sadece bir sevgi «nesnesine» değil tüm dünyaya karşı bağlılığı belirleyen bir karakter yönelimidir.

Erich Fromm

Her gün hayatı dolu dolu yaşamak için seçme hakkımız olduğunu ondan öğrendimHayata olan tavır ve bakış açımız her şeydirBu nedenle yarın için üzülmeyin, bırakın yarın kendisi için üzülsün… Her geçen günün kendine yetecek kadar derdi vardırKaldı ki, bugün, dün kaygılandığınız yarındır.

Spencer Johnson

Mutlu bir insan, belli şartlar içerisinde olan değil, belli tavırlar içerisinde olan insandır.

Hugh Downs

Mutluluğun büyük bir kısmı, içinde sozlersitesi.com bulunduğumuz şartlara değil, tavrımıza bağlıdır.

Martha Washington 

Hayatta en büyük hediye sağlıktır.

En güzel tavır kanaat

En iyi ilişki ise sadakattir.

Balzac

Kaderinizi değiştiremiyorsanız, tavrınızı değiştirin.

Amy Tan 

Gerçekten doğal olmayan, doğa yasalarına aykırı bir tavır zaten ayakta kalamaz, bu yüzden de yasaklanmasına gerek yoktur.

Yuval Noah Harari

Bir insan, mutlu olmayı seçtiği sürece mutludur.

Alexander   Sohhenitsyn

Eğer bir bireyi anlamak istiyorsam, ‘ortalama insan’ hakkındaki tüm bilimsel bilgileri bir yana atıp tüm teorileri göz ardı ederek tümüyle yeni ve önyargısız bir tavır benimsemek zorundayım.

Carl Gustav Jung

Hayat, gözlerinizden gördüğünüz bir filmdir. Dışarıda nelerin olup bittiği önemli değildir. Önemli olan sizin olanları nasıl gördüğünüzdür.

Deniş Waitley 

Kırgınlıkları ortadan kaldırabilmenin en güçlü ve etkili yolu; hesaplaşma ya da haklı çıkma çabası sozlersitesi.com içinde olmadan anlayışla konuşabilmek. Lakin bu herkesin, her zaman gösterebileceği bir tavır değildir maalesef. Bu yüzden de pek çok yürek kırgın ve vedasız ayrılıp gidiyor yeryüzünden.

Nermin Bezmen

Bizim hayata karşı takındığımız tavır, hayatın bize takındığı tavrı meydana getirir.

Earl Nightingale


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir