Teravih ile ilgili Mesajlar

Teravih ile ilgili Mesajlar sayfamızda teravih namazı ile ilgili yazılacak en güzel sms sözler, mesajları sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Teravih ile ilgili Mesajlar

Salatu selam, tahiyyatu ikram, her turlu ihtiram ona, aline, ashabina ve etbaina olsun. Ramazan ayınız ve Teravi namazınız mubarek olsun.

Ramazan ayi hayirlara vesile olsun insallah Teravi namazınız mubarek olsun

Ne kadar güzel bir gün gündüzü cuma akşamı teravih gecesi sahur arkası ramazan şükürler olsun yaradan teravi namazınız mubarek olsun..

Oyle bir teravi olsunki duasi kabul olmayan ve affolunmayan kul kalmasin hayırlı teravi namazınız olsun...

Teravi namazınız ve ramazanı şerifimiz mubarek olsun rabbim bu gunlerim feyiz ve bereketinden bizleri mahrum etmesin.

Guzel ulkemizin guzel insanlari teravi namazınız mubarek. Ramazanız bayraminiz kutlu olsun

Teravi namazınız mubarek olsun.Yarabbi;Bugun hurmetine,Dualarimizi Kabul eyle,beni Ve sevdiklerimi bagisla Ve affet..Suphesiz Şen Her seye kadirsin..

Derde çare eyler üflenen neyler huzur demler kalbe nakşeyler derviş döner alem döner hu çekip ruhun meşkeyler. teravi namazınız mubarek olsun.

Yüce Habibin Muhammed Mustafa’yı örümcek ağıyla koruyansın. Bütün acizliğimizle senden yardım diliyoruz.” Teravi namazınız mubarek olsun.

Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur gönlünüze huzur getirsin! teravi namazınız mubarek olsun

Allah’ın izni olmaksızın hiçbir musibet başa gelmez. Kim Allah’a inanırsa, Allah onun kalbini doğruya iletir. Teravi namazınız mubarek olsun.

“Teravih ile ilgili Mesajlar” üzerine 2 yorum

  1. Geri izleme: Teravih Sözleri | MUHTEŞEM SÖZLER
  2. Geri izleme: Teravih Sözleri ve Mesajları | Sözler ve Mesajlar

Yorum yapın