Teşekkür Mesajları

Teşekkür Mesajları Sevdiğiniz insanlara annenize, babanıza, arkadaşınıza, biricik dostunuza; hatta sevgilinize ve eşinize sizin için yaptıklarından dolayı teşekkür etmek istediğinizde size yardımcı olacak çok güzel bir sayfa hazırladık.

Bu sayfamızda sizler için her türlü konuda kullanabileceğiniz en güzel teşekkür mesajlarını bulabilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızdaki kısa teşekkür mesajlarını Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp yoluyla rahatlıkla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü için Teşekkür Mesajları

Doğum günümde,  bu özel insanlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim.

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim…

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız…

Bir diğer konumuz Teşekkür Sözleri sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Arkadaşa Teşekkür Mesajları

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım…

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu. Sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Beni yalnız bırakmayan ve şu an gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlısı, doğruyu.. Sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sen de benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı. Her zaman bana inanan ve savunan oldun, sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim.

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi ki varım.

Dosta Teşekkür Mesajları

Herkes birbiri ile dost olabilir ama herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim…

Dostluğun değerini kimse bilemez, çünkü kimsenin senin gibi harbi dostu olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için sevgili dostum… sozlersitesi.com

Dost dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde, dost dediğin yalanların arkasına saklanmamalı 5 kuruş için, sen de böyle olmadığın için teşekkür ederim dostum benim.

Sevgiliye Teşekkür Mesajları

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, Allah’ım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için. Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum sana sevgilim, beni hayata döndürdüğün için, soğuk bedenime sıcak gülüşlerini aşıladığın için, seviyorum seni seviyorum seninle olan günleri.

Sensiz yaşamıyordum sanki hayatta, seninle hayata döndüm seninle bir hayat buldum teşekkür ederim canım sevgilim.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Ayağıma prangalar, ellerime kelepçeler yüreğime sevgini verdiğin, aşkına tutsak sana köle, hayatıma güneş gibi doğduğun.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefeşimdir…

Tek dileğim ölürken dahi gözlerine bakabilmektir, sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem cennetim sensin benim her şeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için aşkım.

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin sozlersitesi.com için.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefeşimdir.

Hiçbir şey duymadığım, görmediğim anlar oluyordu rüyalarımda bile senden başka bir şey görmüyordum bana tattırmış olduğun ölümsüzlük iksiri için teşekkür ederim.

Eşe Teşekkür Mesajları

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözler ile seni avuturum, sen benim ilk başımın tacısın, sen benim yaşama tutunuşumsun, benimle olduğun için teşekkür ediyorum.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Bir gün sen olmaz isen yanımda bil ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizlik benim için hayat değil ölüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim.

Şiir bakışIım, sevgili eşim, sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken, yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin. Her şey için teşekkürler biricik aşkım.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

Yüreğimin en gizlisinde saklı olan, sürekli olarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen olmasan ben ne yaparım bu güzel aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

Güller solsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir gün öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Anneye Teşekkür Mesajları

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değer biçilemeyen dünyanın en güzel annesine, sonsuz teşekkürler.

Babaya Teşekkür Mesajları

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler. Sevginle ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın babacığım.

Yeni eklemek istediğiniz teşekkür sözlerini yorum bölümünden gönderebilir sevdiklerinize teşekkürler etmek istediğiniz kişilere sitemizden cevap verebilirsiniz…


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir