Teyze ile ilgili Sözler

Teyze ile ilgili Sözler sayfamızda teyzeye söylenecek en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Teyze ile ilgili Sözler

Teyze ile ilgili söylenmiş en güzel sözler ve doğum günü mesajları:
Teyzecim sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın.

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzecim seni tüm kalbimle sevmekteyim.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

Bugün yalnız olabilirim ama teyzecim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum.

teyze-sozleriTeyzecim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün.

Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme tatlı rüyalar.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzecim seni tüm kalbimle sevmekteyim.

Hayatta yalnız kaldığım zamnalar aklıma geldikçe desteğin beni her zaman mutlu etmiştir.

Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım hayata tutummama yardımcı oldun teyzem.

Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel sozlersitesi.com günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzeciğim.

Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem.

Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzeciğim.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun benim canım teyzem.

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini sozlersitesi.com hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım tezem.

Yorum yapın