Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Doğum Günü Mesajları Bu sayfamızda teyzelerinize gönderebileceğiniz en güzel doğum günü mesajlarını bulacaksınız. Bu sayfamızda sizler için en anlamlı teyzeye doğum günü mesajlarını bulacaksınız. Ayrıca bu sayfamızdaki etkileyici teyzeye doğum günü mesajlarını facebook, twitter, instagram, +G ve whatsapp yoluyla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Dogum Gunu Mesajlari 1

♥ Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye Dogum Gunu Mesajlari 2

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzecim. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye Resimli Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Dogum Gunu Mesajlari 3

 160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak senin gibi muhteşem bir teyzeye en içten mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka ileri gidemiyorum. Seni seviyorum canım teyzem nice yaşlara.

Yeğenden Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Dogum Gunu Mesajlari 4

♥ Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye Dogum Gunu Mesajlari 5

♥ Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır, tüm kalbimle doğum gününü kutluyorum canım teyzem.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları Uzun

Teyzeye Dogum Gunu Mesajlari 6

♥ Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür, nice yıllara canım teyzem.

Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

♥ Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. BiI ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun teyze!

Teyzeye Kısa Doğum Günü Mesajları

♥ Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.

Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

♥ Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem, doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. mutlu yıllar.

♥ Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

♥ Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzem.

♥ Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu lsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası sozlersitesi.com kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

♥ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!

♥ Bugün bir yaşını daha dondurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara teyzelerin gülü.

♥ Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

♥ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor sozlersitesi.com diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım teyzem.

♥ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzeciğim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu sozlersitesi.com kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim!

♥ Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

Bugün doğum günün olduğu için farkIı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farkIı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

♥ Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

♥ Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun içlerinde en farkIısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın teyzelerin gülü.

Yorum yapın