Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler

Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler sitemizde bu sayfamızı baba özlemi yaşayanlar için hazırladık. Allah kimseye baba acısı yaşatmasın temennisiyle sizleri sayfamızla beş başa bırakıyoruz. sozlersitesi.com Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesabınızda paylaşabilir, yayımlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler

Vefat Eden Babaya En Guzel Sozler 1

♥ ”Babanın ne iyisi olur, ne de kötüsü , en kötüsü babasız yaşamaktır.”

Vefat Eden Babaya En Guzel Sozler 2

♥ ”Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim.”

Vefat Eden Babaya En Guzel Sozler 3

♥ ”Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.”

Vefat Eden Babaya En Guzel Sozler 5

♥ ”Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.”

Vefat Eden Babaya En Guzel Sozler 4

♥ ”Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.”

Vefat Eden Babaya En Guzel Sozler 6

♥ ”Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim babam.

♥ ”Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol Yarabbim.”

”Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekanını cennet eylesin.”

♥ ”Senin aramızdan ayrılışının onuncu yılına giriyoruz ama ben seni hala çok arıyorum babam.”

”Sen bazen rüyalarıma gelip beni öpüyorsun, seni çok seviyorum diyorsun. Bende seni çok seviyorum babam.”

♥ ”Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim.”

”Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor.”

”Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.”

♥ ”Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor.”

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam.”

♥ ”Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık.”

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam.”

♥ ”Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.”

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.”

♥ ”Seni çok özledim babam diye haykırmak istedim ama yapamadım, özlemimi gözyaşlarımla gizledim canım babam.”

”Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.”

♥ ”Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim.

”Bugün yaşadığım her şeyde, alışkanlıklarımda, davranışlarımda, oturup kalkışımda benim her şeyimde sozlersitesi.com senin izin var babam. Ben seni nasıl unutabilirim.”

♥ ”Bir baba ne zaman ölür. Bir babanın hayırlı evlatları varsa, evlatları ölene kadar o baba ölmez.”

♥ ”Belki bazılarına göre babalar annelere göre daha soğuk görünürler ama babaların yüreği merhametli, sıcacık insanlardır onlar. Tüm ölmüş babalara Yüce Mevlam mağfiret etsin.

Baba hayatımızda iken onun evde oluşu bize zor gelir, bana ölünce onun evde olmayışı insana ölüm gelir.

♥ ”Seni unutmak imkansız baba, gözlerimi kapattığım zaman hayalin geliyor gözlerimin önüne, yaşadığım sozlersitesi.com her şeyde seni görüyorum canım babam.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat.”

♥ ”İnsanın bir babası olmalı onu sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Seni çok özledim babam.

Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki bana bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime sozlersitesi.com indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam.”

♥ ”Mezarında nur içinde yat, mekanın cennet olsun, komşun Peygamber efendimiz olsun. Dualarımız her zaman seninle canım babam Ruhun şad olsun.”

Ben her şeyimi sana sorardım. Benim babam bilir derdim. Çünkü benim en büyük dayanağımdın sen babam. sozlersitesi.com Nur içinde yat mekanın cennet olsun.”

♥ ”Bak baba bugün babalar günü yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Babalar günün kutlu olsun canım babam.”

”Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim.”

♥ ”Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Ölen babaya sözler yazımızı okumaktasınız.”

Allah’ım sen babama kabir azabı çektirme, şu mübarek gün ve geceler hürmetine ona cennet bahçesinden bir yer nasip eyle. Amin.

♥ ”Babacığım cenazene yetişemedim, o güzel gözlerine son defa bakamadım. Babam bana hakkını helal et. Allah’ım günahlarını affetsin, mekânın cennet olsun.”

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.”

♥ ”Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim babam her zaman kalbimde yaşayacak.”

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim.

♥ ”Hep diyordun babam ben sevdiklerimi bırakıp gitmem diyordun. Sen gittin ama en çok sevdiğin sozlersitesi.com annemin yanına gittin. Onu yalnız bırakmamak için gittin. Nur içinde yat babam.”

Canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu.

♥ ”Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Bu gün bir kez daha yetimliğime ağladım canim babam yokluğun kor gibi yaktı içimi sahipsizliğim indi sanki tokat gibi yüzüme sensizlik yetimlik ne zormuş babam.

♥ ”Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam ben her gün geliyorum senin yanına babam.

Seninle geçirdiğimiz onca güzel yıllardan sonra sen ansızın çıkıp gittin hayatımızdan oldu mu be babam, beni bu dünyada kimsesiz bıraktın gittin benim güzel babam. Mekanın cennet olsun nur içinde yat inşallah.

♥ ”Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala alışmadım senin yokluğuna, sanki kapı çaldığında sen gelecekmişsin gibi, bir telefon çaldığında sen arıyormuşsun gibi seni hiç unutmadım Canım Babam.

Baban giderse; Başı dumanlı dağın gider. Atan gider, sırtın gider, çınar ağacın gider yaslanacak yer bulamazsın. sozlersitesi.com Baban giderse; Darda sana yetişen elin gider. Aklın gider, canın gider. Şu dağlanmış yüreğinde, çocuk kalan yanın gider. Baban giderse; öpülecek elin gider. Bayram gider.” (Can Yücel)

♥ ”Karlı dağlar kadar büyük babam ölmeden son bir daha seni doya doya öpebilmek, o gözlerinin için gülen gözlerine doya doya bakmak isterdim. Senden uzakta geçirdiğim sozlersitesi.com yıllarım beni yordu, yıprattı. Bari ölmeden son defa göreydim seni Canım Babam. Bak geldim şuan yanındayım ama sana dokunamıyorum.

Yorum yapın