Whatsapp İyi Geceler Mesajları

Whatsapp İyi Geceler Mesajları Bu sayfamızda en güzel whatsapp iyi geceler mesajlarını bulacaksınız. Bu harika Whatsapp İyi geceler mesajlarını sevdiklerinize whatsapptan gecelerini aydınlatmak için yollayabilirsiniz. Ayrıca bu 2021 Whatsapp İyi geceler mesajlarını facebook ve twitterdan da paylaşabilirsiniz.

Whatsapp İyi Geceler Mesajları

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benIi rüyaları bahşetsin biriciğim.

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Aşk dolu sesinle bana iyi geceler de ki… Kalbim huzur içinde uyusun!

Gönlünüz huzurIu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Gece lambasının Ioş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar…

Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma İyi uykular…

Dilim adını anarken uyuyabilirim ama uyusam bile kalbim adını daima anar. İyi uykular unutulmazım!

Kalbin seçecek ise batan güneşi seçsin. Çünkü doğan güneş elbet bir an gelecek ve batacaktır. Ama batan güneş yeniden yenilenerek yepyeni umutlar ile yeniden doğacaktır. İyi uykular.

Gece yatmadan önce yatakta hayallerimizi tavana yansıtıp, onları izleyerek uyuyoruz. iyi geceler.

Bir umut serpiIsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun.

mutluluk o kadar uzakta değil günümüz ne kadar karanlık olsa da en yakınımdasın tek gördüğüm dostumsun.

Bugünde geldik bir günün akşamına.. Gününüz nasıl başladı bilmiyorum ama her şey güzel yüreğiniz gibi olsun. Dilerim hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Hayırlı akşamlar Canda Can olanlar.

Ben her gece, gecenin karanlığında değil, gözlerinin karanlığında uyuyorum. Kara gözlüm iyi geceler.

Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel arkadaşım.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Rüyaların içinde seninle yaşanmamış anları yaşamak dileğiyle iyi geceler sevgilim

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma.

Bedenim yatağımda esir gibi dururken; aklım, fikrim, ruhum, kalbim senin yanında özgürce uyumakta olacak. İyi uykular!

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen yine benim gökyüzümsün. Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular tutkum!

Rüyalarda hayal ettiğim hayallerimi gerçekleştirmek için sevdiğim yaşama sebebim iyi geceler

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? sozlersitesi.com Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurIu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kâbuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Gece lambasının Ioş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye. İyi geceler canıma.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiIler dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsin aşkım, iyi geceler seni çok seviyorum.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.

Hayatı seviyorsam anlamı sen olduğun için seviyorum geceleri uyuyorsam sabaha adınla başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! ÖzIemim! Nefesim iyi geceler.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… sozlersitesi.com Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur, şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

İyi uykular yüreğimdeki hıçkırığım, iyi uykular ulaşamadığım feryadım, iyi uykular çok derin yaşadığım aşkım!

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Yorum yapın