Wright Kardeşler Sözleri

Wright Kardeşler Sözleri ni sayfamızda bulabilir ve facebook, twitter, whatasapp üzerinden sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Wright Kardeşler Sözleri

Hepimiz doğru kabul edilen şeylerin gerçekten doğru olduğu varsayımıyla çalıştık, ilerleme umudu az olacaktır.

Uçak düşmeye vakit olmadığı için kalır.

Hiçbir uçan makine, New York’tan Paris’e uçacak değil.

Makine, operatöre bırakılıncaya kadar başlatılamayacak şekilde ray üzerine bir telle bağlandığında ve motorun

Durumunun iyi olduğundan emin olmak için çalıştırıldığında, kimin kiminle çalışacağına karar vermek için bir para attı ilk deneme. Wilbur kazandı.

Tüm bu sırların onlarca yıl boyunca korunmuş olması sadece şaşırtıcı değil, onları keşfedebiliriz!

Son on yılda binlerce uçuşta elde edilen tüm bilgi ve beceriyle, makinenin daha önce uçtuğunu bilseydim, bugün yirmi mil yelkenli bir tuhaf makinede ilk sozlersitesi.com uçuşumu yapmayı düşünmüyorum Ve güvende oldu.

Tasarımın başlangıcından sadece altı hafta sonra motor bloğunun gücünü test ettik.

Tüm aksesuarlar da dahil olmak üzere, 200 poundun üzerinde olmayan 4 inç çap ve 4 inç strokla dört silindirden birini yapabileceğimizi tahmin ettik.

Parkurun ucundan yüz basamağının biraz üstünde veya havaya yükseldiği noktadan 120 feet uzağında olduğunda ani bir dart uçuşu durdurdu.

Kayma deneylerimizde bir kanadın üzerine inmiş olduğumuz

Çok sayıda deneyime sahiptik, ancak kanatların ezilmesi şok absorbe edildi, böylece bu tür bir iniş durumunda motor hakkında huzursuz değildik.

Yeni binanın yaklaşık yüz metre kuzeyindeki pürüzsüz bir alan üzerine parkurları attık.

23 Eylül Dayton’dan ayrıldık ve 25 Ocak Cuma günü Kill Devil Hill’teki kampa geldik.

Hava pervaneleri ile ilgili hiçbir veri mevcut değildi, ancak her zaman deniz pervaneleri ile% 50’lik bir etkinlik sağlamak zor bir konunun olmadığını anlamıştı.

Hayat Tasarrufu çeken erkeklerden biri kamerayı bizim için kopardı, tıpkı makine parkurun sonuna yaklaştığında resim çekti ve yaklaşık iki ayak yüksekliğine yükseldi.

Daha sonra, uygun yağlama ve daha iyi ayarlamalar yaparak,

Biraz daha fazla güç beklenmesinden memnun kaldık. Bu nedenle, çizime göre motorun tamamlanması bir anda gerçekleştirildi.

Motor tamamlandığında ve test edildiğinde birkaç saniyede 16 at gücünü geliştireceğini ancak bir dakikanın sonuna gelindiğinde gücün hızla düştüğünü ancak 12 at gücünde olduğunu tespit ettik.

Komutanımızdaki on iki at gücüyle, operatörle birlikte makinenin ağırlığının

750 veya 800 pound’a çıkmasına izin verebileceğimizi ve başlangıçta 550 pound’luk ilk tahmini olarak izin verdiğimiz kadar çok artı güç sağlayabileceğini düşünüyorduk.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir