Yıldönümü Sözleri

Yıldönümü Sözleri Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel yıldönümü sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki anlamlı yıldönümü sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile birlikte sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Yıldönümü Sözleri

Manşet: Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.


Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek.

Seni seviyorum kadın, demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın bir tanem.

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin. İyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Yıldönümümüz kutlu olsun askım.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara hep el ele.

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım aşkım.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Seninle evlendiğim gün, hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla ve aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın, ne zaman bir telefon çalsa senin sesini duymak isterim! Sen tanrımın bana en güzel armağanı, sen hayatımın en güzel yanısın! Aşkımızın yıldönümü kutlu olsun.

Geride bıraktığımız bu yılda da her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Sevelim, Sevelim, Hep sevelim birbirimizi sevebileceğimiz kadar! Bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar… Aşkım, aşkımız sonsuza kadar sürsün…

Sana olan aşkım gökyüzünde var olan yıldızlardan daha fazla ve ayın parlayabildiğinden daha fazla ışık saçmakta. Her senemiz böyle aşk dolu geçsin hayatım yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen ayın kıskandığı güzel, ey gönlümün sultanı biricik yarim. Sol yanım, umudum, her şeyim. Yarınlar hep bizim olsun ve her sene birlikte aynı günü hatırlamak dileği ile yıldönümümüz kutlu olsun.

Sana yüzlerce anlam yükledim aynı anda iyi bir arkadaş, çok sevimli ufacık bir çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu bir insan, vefakâr bir dost, tatlı bir sevgili! Her şeyinle Sen bir harikasın. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Nefes alabildiğim her an senin adın yankılanır kulaklarımda. Seninle kurduğumuz hayallerin tamamı gerçekleşiyor ve seninle olmak kadar güzel bir şey yok bu evrende. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümü bile göze aldığım sevdam, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim… Hayatımın anlamı! Sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…

Bir dahaki sefere ne kadar yaşlanacağız bilmiyorum ama umudum ve ümitlerim her zaman seni düşleyecek kadar sevmeye devam edecek. Yanındayken bile seni sevmekten vazgeçmeyeceğim ve hep seninle olacağım. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Devrik cümlelere inat, seni her geçen gün daha çok seviyorum. Her yıl bugün bir senemizin daha dolması hem mutluluk hem de korku besliyor içimde. Yaşlanmak ve ömrümde kokunu almaktan daha da uzaklaşmak gibi… Yıldönümümüz kutlu olsun.

Ne bir parça hüzün kaplasın bizi, nede dertler uğrasın koynumuza. Seninle yaşadığım yıllar boyu hayatımda hep seninle kalmak istiyorum geleceğimde. Ne olur gözlerini hiçbir zaman gözlerimden ayırma. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgili.

Kalbin kalbime emanet ey güzel, korkma. Nicedir sensiz geçmez hiçbir zikrim ve fikrim. Sürekli aklımda ve kalbimde sen varsın. Her dem seninle olmak ister bu ruh, seni çok seviyorum aşkım yıldönümümüz kutlu olsun.

Hala şükür ediyorsam seninle olduğuma bil ki halen senin için çarpıyor bu yürek, tüm özlemlerim ve hasretim sanadır ey sevgili. Zira sensiz geçen her günüm perişan. Bir yıl daha kayıp gitti ellerimizden, seni çok seviyorum bir tanem yıl dönümümüz kutlu olsun.

Kalbime kilit vuran ey güzel, senin geçen bu ömür her sene daha da güzelleşmekte. Kokunun bekçisi, gözlerinin esiriyim. Ölüm anıma kadar gözlerime aynı sevgiyle bak sevgili, ben senin eserinim. Yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Sarhoş bir söyleniştir seni seviyorum demeler, fakat ben hep uyak kafayla sevdim seni. Aşkımın yılları tesbih ettiği bu yollarda seninle olmak kadar daha güzel bir şey yok bu dünyada. İyi ki karımsın, iyi ki helalimsin. Seni çok seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.

Yıldızlar kadar uzak olsun bize dertler ve acılar. Bir ömür paylaştığımız bu birlikteliğimizde sevgi sürekli sol yanımızda dursun ve kalbin yalnızca benim için çarpsın. Seni canımdan çok seviyorum aşkım, yıldönümümüz sozlersitesi.com kutlu olsun.

Nicedir sanadır şiirlerim, ezelden bilmem kendimi seninle buldum sadece. Haykırışlarım sevdama ve sevgime yönelik attığım naralardır. Seni bulduğum her nefeste özlüyorum ilk günkü gibi yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Artık unutulmayacak anılarımız var evliliğimizin bu senesinde de aynı yıla benzer bir mutluluğun çerçevesinde yer almak istiyorum seninle. İyi ki varsın can özüm, seni canımdan çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Ah şu yıldızlar anlar halimden. Seninle gençlik dönemlerim geliyor aklıma ansızın, kalkıyorum olduğum yerden ve uzaklaşıyorum herkes ve her şeyden. Sadece seninle olmak istiyorum yarınlarda yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Gözlerinde kaybolmak ve içerisine hapsolmak en büyük arzum yıllardır. Seneler geçse de üstünden beyazlaşan saçlarımızın inadına halen kalbim seni görünce ilk günkü heyecanla çarpmakta. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Takvim yaprağından bir yılın gününü daha düşürdük seninle. Mutlu bir yıl daha geride bırakarak inşa ettiğimiz bu evliliğin yeni yıl temelinde de bir ömür mutluluklar diliyorum her ikimize de. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir