Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları Bu sayfamızdaki ablaya en anlamlı doğum günü mesajlarını ablalarınızın çok beğeneceğinize eminiz. Ayrıca bu sayfamızdaki ablaya duygusal doğum günü mesajlarını Facebook, Twitter, Instagram, ve WhatsApp yoluyla rahatlıkla ablanıza gönderebilirsiniz. Yorum, öneri ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 10 1

♥ “Canım ablacığım, bugün senin doğum günün ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim. İyi ki varsın, her zaman yanımda olduğun için minnettarım. Nice mutlu ve sağlıklı yıllara!”

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 11 1

♥ “Sevgili ablacığım, doğum günün kutlu olsun! Seninle büyüdüm, seninle güldüm, seninle ağladım. Sen benim en değerli destekçimsin ve seninle geçirdiğim her anı kutsal bir hazine olarak saklıyorum. İyi ki doğdun, her zaman mutlu ol!”

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 12 1

♥ “Ablacığım, sen hayatıma neşe, sevgi ve rengini katan en özel insanlardan birisin. Doğum gününde sana bir teşekkür borçluyum, çünkü sen benim için her şeydensin. Nice harika anılarla dolu bir yaşam diliyorum!”

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 13

“En tatlı ablacığım, bugün senin özel günün ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha söylemek istiyorum. Sen benim sırdaşım, arkadaşım ve rehberimsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!”

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 14

♥ “Canım ablam, seninle geçirdiğim her anı sonsuz bir hazine olarak saklıyorum. Bugün senin doğum günün ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. İyi ki varsın, nice mutlu yıllara!”

“Sevgili ablacığım, doğum günün kutlu olsun! Sen benim için bir rol model, bir kahraman ve en iyi dostsun. Seninle beraber olduğum her an mutluluğumu arttırıyor. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum!”

♥ “Ablacığım, bugün senin özel günün ve seni kutlamak için buradayım. Senin gibi harika bir ablanın olduğu için şanslıyım. Seninle her anımızı unutulmaz kılan birçok hatıramız var. Nice güzel yaşlara, sevgi dolu bir doğum günü olsun!”

“En sevgili ablacığım, bugün senin doğum günün ve seninle birlikte olduğum her anıma şükrediyorum. Senin varlığın, hayatıma anlam ve güzellik katıyor. İyi ki varsın, seni seviyorum. Nice mutlu yıllara!”

♥ “Sevgili ablam, bugün senin özel günün ve seni sevgiyle kutluyorum. Senin kadar özel, güzel ve değerli bir ablam olduğu için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, her zaman mutlu olmanı diliyorum!”

“Canım ablacığım, bugün senin doğum günün ve seninle beraber olduğum her anı değerli kılıyorsun. Senin sevgin, desteğin ve anlayışın benim için paha biçilemez. Nice mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu yıllara!”

♥ “Sevgili ablam, sen benim en büyük ilham kaynağımsın. Her zaman bana güç verdin, yol gösterdin ve beni destekledin. Bugün senin doğum günün ve sana tüm sevgimle kutluyorum. İyi ki varsın, nice harika yıllara!”

“Ablacığım, senin yanında her zaman huzur ve mutluluk buldum. Bugün senin doğum günün ve sana en içten dileklerimi iletiyorum. Sağlık, başarı ve sevgi dolu bir yaşam seninle olsun. Nice güzel yıllara!”

♥ “En sevgili ablam, sen benim için çok özelsin. Seninle geçirdiğim her anımda mutluluğu ve sevgiyi hissediyorum. Doğum gününde sana minnettarlığımı ve sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. İyi ki doğdun!”

“Ablam, sen benim en yakın dostumsun, sırdaşımsın ve en büyük destekçimsin. Bugün senin doğum günün ve seni kutlarken içten dileklerimi sunuyorum. Her zaman mutlu olmanı ve hayatının en güzel anılarını yaşamanı diliyorum!”

♥ “Sevgili ablacığım, sen benim hayatımdaki en büyük armağansın. Bugün senin doğum günün ve seni kutlamak için buradayım. Sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun. İyi ki varsın, nice güzel yaşlara!”

“Canım ablam, sen benim için bir melek gibi olan bir insansın. Senin sevgin, anlayışın ve sabrın hayatıma mucizeler katıyor. Doğum gününde sana sevgilerimi gönderiyorum. Nice mutlu ve huzurlu yıllara!”

♥ “Ablam, senin gibi harika bir insanın kardeşi olmak benim için büyük bir şans. Senin iyilik, sevgi ve nezaket dolu kalbin her zaman beni etkiliyor. Doğum günün kutlu olsun, her zaman mutlu olmanı diliyorum!”

“En tatlı ablam, bugün senin doğum günün ve seninle birlikte olduğum her anı kutluyorum. Senin sevgin ve neşen hayatıma renk katıyor. Seni seviyorum ve seni her zaman destekliyorum. Nice güzel yıllara!”

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 1

♥ İradesine, sabrına, yüreğine, sevgisine hayran olduğum güzellik, doğum günün kutlu olsun biricik ablam.

♥ Hüzünlerimi sevinçlere boğan güzel ablam doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 2 1

♥ Bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel bir doğum günü geçirmen dileği ile mutluluklar canım ablam.

Ablaya Uzun Doğum Günü Mesajı

♥ Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa nice yaşlara ablam.

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 3 1

♥ Ben ne yazarsam yazayım seni anlatmak için az kalır, huzurlu yaşlara evimizin çiçeği güzel ablam.

♥ Yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun ablacım.

Ablaya Dogum Gunu Mesajlari 4 1

♥ Eğer birine abla diyorsan, bu onunla her yola gidebileceğin anlama geliyor demektir, doğum günün kutlu olsun ablacım.

Kardeşten Ablaya Doğum Günü Mesajları

♥ Yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor, iyi ki canımsın nice senelere güzel ablam.

Bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel bir doğum günü geçirmen dileği ile mutluluklar canım ablam.

Abla – Kardeş En Güzel Doğum Günü Mesajları

♥ İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmayan sultanım, biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

♥ Acıların yağmur gibi üzerimize yağdığı günlerde hep dik duran canım ablam doğum günün kutlu olsun.

♥ Kısa bir mesajla bile olsa her derdimi anlayan güzel ablam doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Sevimli Doğum Günü Mesajları

♥ Her şeyin bir dönüm noktası vardır derler, bizim evin dönüm noktası da senin doğduğun gündür evimizin neşesi. Doğum günün kutlu olsun güzel ablam.

♥ Dünyada harika bir güzellik varsa o da kalbindedir, iyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacım!

♥ Keşke hiç büyümeseydik dedirten güzel insan. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

♥ Cennetten evimize düşen umut cemremiz, biricik ablamız huzurlu yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

♥ Yüreği sıcacık, saf ve temiz bir ablası olan daha var mıdır benim gibi? Doğum günün kutlu olsun biricik ablam.

♥ Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan, unutulmadın güzel ablam doğum günün kutlu olsun.

♥ Her sene ayrı bir güzelliğe bürünen bahar çiçeğim, cancağızım. Nice yaşlara tatlı telaşlara.

♥ Hata yapsam bile her zaman arkamda sapasağlam duran güzel ablam doğum günün kutlu olsun.

♥ Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi ve gönlünce olsun. Hayatımdaki mutluluk iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

♥ Yanında değilim ama kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara canım ablam.

♥ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun olmasını dilerim, mutlu yaşlara bir tanecik ablam.

♥ Geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesi dileği ile doğum günün kutlu olsun canım ablam .

♥ Yeni yaşın sana senin gibi harika güzellikler yaşatması dileğiyle doğum günün kutlu olsun can parçam ablam.

Uzaktaki Ablaya Doğum Günü Mesajı

♥ Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun biricik ablam.

♥ Gönlümüzün sultanı, başımızın tacı, evimizin nuru güzel ablamız yeni yaşın kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zorken bu mutlu gününde yanında olamamanın acısı tarif edilemez. Huzurlu yaşlara canım ablam doğum günün kutlu olsun.

Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Mutlu, neşeli ve yaşam dolu ablacım doğum günün kutlu olsun.

♥ Abla dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğin kalp atışındır. Nice yıllara canım ablam.

Ablaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

♥ Gökyüzündeki tüm güzel renkleri yüreğinde barındıran, evimizin huzur köşesi can ablamız, doğum günün kutlu olsun.

♥ Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, sonra koca kız olup bu hale geldin iyi ki doğdun canım ciğerim ablam.

♥ Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar.

♥ Belki uzaktayım ama sen benim hep kalbimdesin ablam, iyi ki doğdun nice nice yıllara.

♥ Biz; küçücüktük, adam olduk, sevmeyi öğrendik ama sana olan sevgimizi tarif etmeyi öğrenemedik can tanem. Doğum günün kutlu olsun ablam.

♥ Çocukluk hayallerimi süsleyen kahraman kadın doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara ablam.


Yorumlar

“Ablaya Doğum Günü Mesajları” için bir yanıt

  1. Ablaya Doğum Günü Mesajı – Amerikan Dunyasi

    ablalarınızın doğum günü ise onları mutlu edebilmek için tercih edebileceğiniz günlerdir. Ablaya doğum günü mesajı hazırlarken öncelikle ablanıza ne kadar sevdiğinizi anlatabileceğiniz sözcükleri seçmeniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir