Ağ Pazarlama Sözleri

Ağ Pazarlama Sözleri sayfamızda tavsiye ticareti (network marketing) hakkında söylenmiş sozlersitesi.com tüm sözleri bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Ağ Pazarlama Sözleri

Düşünce biçimleriniz değişebilir ve hayatınızın yönünü etkileyebilir. Düşündüğünüz gibi olabilir. sozlersitesi.com Düşünce süreçleriniz olumsuzsa, içinizden olumsuz konuşursunuz ve bunun da olumsuz sonuçlardan başka hiçbir sonucu olmaz.
RANJİT SİNGH
Hiç kimse başarısız olmak istemez. Herkes kazanmak ister. Ama kazanmak istiyorsanız, yenilgiyi ve o yenilgiye rağmen yolunuza devam etmeyi de kabul etmelisiniz. Kazanabilmenin 3 bileşeni vardır: Güven, Sebat ve İstekli Olmak.”
Kazanma DavranışıJOSEPH BİSMARK
‎”Bir keresinde Dato’ Vijay bana ‘Hata yapmayı dert etme’ dedi. Ve ben BİRÇOK hata yaptım. Ama kimin umurunda? Çabaladım, çabaladım ve çabaladım. Ve öğrendim. Organize olmayı, bağımsız olmayı ve benim için bir şeyler yapmaları konusunda başkalarına sırt dayamaktan vazgeçmeyi öğrendim. ”
JOSEPH BİSMARK
Hayatınızda, bulunduğunuz bu noktaya gelmenizde katkısı olan insanlar olduğu bilincine varmalısınız. sozlersitesi.com Bunun bilincine varırsanız, bir sonraki sorum şu olur, bu insanların hayallerine ve isteklerine ne kadar önem veriyorsunuz?”
ARUN GEORGE
“Yeterli sayıda duvarı yıkamadıysanız, asla başkalarına liderlik yapamazsınız.”
“Meydan Okumalar” PATHMAN SENATHİRAJAH
“Elinizi tutabilir, size rehberlik edebilir, size bilgi verebilir, tembellik ettiğinizde sizi biraz zorlayabilir, uykulu olduğunuzda sizi uyandırabilir, kızgın olduğunuzda sizi güldürebilir, motivasyonunuzu ve aldığınız ilhamı korumanızı sağlayabilirim ama HİÇ KİMSE, bu yolculuğu sizin yerinize tamamlayamaz. Bu SİZİN yolculuğunuz.”
Karar ve HayalPATHMAN SENATHİRAJAH
”Biz yağmur dansçıları değiliz, kuyu kazıcılarıyız. Yağmur dansçıları sonuç alır ama bu sonuçlar kısa vadeli olur. Biz kuyu kazma şirketiyiz ve bu işi yapmaktan da mutluyuz. İnsanlara, ömür boyu suya sahip olabilmeleri için kendi su kuyularını kazmaları konusunda yardımcı oluyoruz.
SATHİ SENATHİRAJAH
Yaptıklarınızın sonucu Allah’ın elindedir. Ama çalışmak sizin elinizde!
VİJEY ESWARAN

 

Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin. Şimdi başla!! Şu anda bulunduğun yerden elindekilerle başla....

Network Marketing de başarısız olanlar sozlersitesi.com ya erken pes edenlerdir. Ya da hiç başlamayanlardır.

Eğer kendinize yön arıyorsanız yolunu kaybetmiş birine sormayın.

Başarılı olmak için bakış açısını değiştirmek,değişim ve gelişime açık olmak gerekir. Bazen sıradan gibi sozlersitesi.com görünenler sıradışı olabilirler. Tıpkı sıradan insanların sıradışı gelirler elde ettiği yüzyılın ticareti gibi.

Network marketingde başarılı olmak için hedeflere yönelik eyleme geçmek gerekir.

İnsanlarla konuşmak, iletişime geçmek eylemin ilk basamağını oluşturur.

Başkalarına kazanmayı öğreten kişiler en çok kazananlardır.

Network marketing bilinçli tüketimdir sozlersitesi.com satış değildir. Satışa odaklanan kalıcı gelir sağlayamaz. Networkte başarı iyi bir sponsor olup doğru ekip kurmakla oluşur.

21. yüzyılın iş fırsatı olarak değerlendirilen network marketig:bir ev hanımının yapabileceği kadar basit,bir diplomatın yapabileceği kadar saygın bir iştir.

 


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir