Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Resimli Sözler, Sevgiliye Sözler

Allah Rahmet Eylesin Sözleri

0 80

Allah Rahmet Eylesin Sözleri sayfamızda allah rahmet eylesin ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Allah Rahmet Eylesin Sözleri

Allah Tealanın Rahmetine Kavuşan Merhum/Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabırlar diler Mekanı Cennet olsun.

insan doğar büyür yaşar ve öLür, önemli Olan Yaşadığı Süre içindeki Görevleri Dualarımız Muhteremle Olsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara Dualarla Rabbimize Dua Edelim Mekanı cennet Eyliyelim, başınız Sağolsun Acımız Bir Olsun.

Hayatın Acı gerçekleri Gelir bir gün Vurur Ummadığımız Bir Anda, Acınızı içten Paylaşıyoruz Ruhuna Dua Ediyoruz Başınız Sağolsun.

Yalan Hayatta Ne Yaptıysak kendimize Ahiret Sorularını Hazırlayalım Fani yerimizde, ölümüşlerinizin Ruhlarına Dualarımızı, Çektiğiniz Acıyı Paylaşarak yaşıyoruz, Başınız Sağolsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada Kötü gününüzde yanınızda Olduğumuzu Unutmayınız, Başınız Sağolsun Allah Yardımcınız Olsun.

Bir Gün gelir biter Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, herzaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyeLim Ölümü sozlersitesi.com Hayatımızda Hissedelim başınız Sağolsun.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu Kalbimizden SilmeyeLim imanı hayat felsesi Olarak Bilelim, öLdüğümüzde yerimizi Yaptıklarımızla Görelim Başınız Sağolsun.

Allah’ım Mekanını cennet Eylesin Dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz Allah Güç versin Ailesine ve yakınlarına.

Topraktan geldik Toprağa Gideceğiz, Yaşadığımız Hayatın hesabını Toprakda Vereceğiz, Acınızı Yürekten Paylaşıyoruz, Dualarımızı Kalpten Ediyoruz Yüce Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Acılı Ailesine Başsağlığı Diliyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad Olsun.Kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Cennetin Suyu Ruhuna işlesin Toprağı bol ruhu huzurlu Olsun Yüce Rabbim sabır versin.

Dualarımız Birlikte Olsun Dileğimiz Tek Olsun Mekanı cennet Olsun Allah (cc)’hu sabır versin.

öLenle öLünmez, Acılarımız Bitmez Hayatın gerçekliği Bu işte Dualarımız Birleşsin Bu Kötü Günde Acılarımızı Ufakta Olsa tesseli Edelim Birlikte, başımız Sağolsun.

Hayata Elveda Deyip öLüme Merhaba Diyen Ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekanı cennet Olsun.

Acıyı kederi Bıraktı Bu Dünyada Dualarımızla Cennet Yüzü Görmeyi Nasip Etsin Yüce Rabbim Merhuma, Acılı Ailesine sabırşlar versin.

uzak Değil öLüm yakın Bütün KUllara Güzel öLüm Nasip Etsin Allah bütün insanlara, Mekanımız Cennet Olsun Kabrimiz iman dolsun Allah’ın Huzurunda Günahlarımız Af Olsun Allah sabır versin.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor sozlersitesi.com Merhuma Allahtan rahmet sizlerede sabırlar dileriz.mekanımızı Cennetle Müjdelesin.

öLüm her insana gelicek Ummadığı Bir Anda, imanımızı Kuvvetli Tutalım Edelim Allah a dua, Yaşanmış Güzel Günlerin hatına öLümü unutmayaLım Acıyıda paylaşalım Bir Arada Baş sağlığı diliyorum.

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı Dualarımızla Affetsin Dualarımızı kabul eylesin mekanımızı Cennetle Müjdelesin Yüce Rabbim sabılar versin.

Vefat Eden Değerli Merhumun Ailesine Dualarımızı, Acılı Kederli Ailesine Başsağlığı Diliyoruz.

öLüm geldi Aldı Sevenlerimizi, Allah’ın takdiri uygun gördü Aldı Ahirete, Dualarımız Sevdiklerimizle Başınız Sağolsun iyi Dileklerim Sizlerle.

Güzel Günde nasıl Yanınızdaysak Kötü gününüzdede herzaman yanınızdayız, Başınız Sağolsun.

Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekanı cennet olsun başınız Sağolsun

Bu acılı gününüzde acınızı paylaşıyor Allahtan rahmet, kederli Ailesine sabırlar diliyoruz.

Hakkın Rahmetine Kavuşan Merhuma Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.