Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amcaya Doğum Günü Mesajları Baba yarısı amcalarımızı doğum günlerinde unutmak olmaz. Zor zamanlarımızda yanımda olan amcalarımız için en güzel doğum günü mesajlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızdaki amcaya anlamlı doğum günü mesajlarını facebook ve twitter yoluyla gönderebileceğiniz gibi whatsapp ve kısa sms olarak da gönderebilirsiniz.

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.

Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutIu olsun amcam.

İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıkIı amcam. Doğum günün kutIu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutIu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara amcam.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara amcam.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıkIı mı yakışıkIı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun amca.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. mutlu yıllar amcacım.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutIu olsun canım amcam.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutIu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutIu olsun amcam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutIu yarınların umutlu olsun amcam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara amcacığım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutIuyorum. Nice yaşlara.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutIu olsun canım amcam.

Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutIu olsun.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parIıyor sonsuz sozlersitesi.com mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutIu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Yorum yapın