Andrew Carnegie Sözleri

Andrew Carnegie Sözleri sayfamızda Andrew Carnegiena ait sözleri bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Andrew Carnegie Sözleri

Burada kendisinden daha iyi insanları hizmetinde kullanmasını bilen bir adam yatıyor.   Andrew Carnegie’nin  Mezar Taşında Yazılıdır.

Kendilerini motive etmesini, heyecanlandırmasını bilmeyen insanlar, öteki yetenekleri ne kadar üstün olursa olsun, sıradan işler yapmakla yetinirlerAndrew Carnegie

Bir kimse tırmanmaya istekli değilse, onu merdivenden yukarı doğru itemezsiniz. Andrew Carnegie

Her şeyi kendisi yapmak isteyen veya bunu yaptığı için bütün takdiri kendisinde toplamak isteyen hiç kimseden büyük lider olmaz.     Andrew Carnegie

Kendine yardım etmek istemeyen insanlara yardım etmeye çalışmanın hiç bir anlamı yoktur. Eğer kendisi tırmanmak istemiyorsa, hiç kimseyi merdivenden yukarı itemezsin .     Andrew Carnegie

Bir kuruluşun sahip olduğu yeri doldurulamaz tek sermaye insanların bilgi ve yeteneğidir.     Andrew Carnegie

Yaşlandıkça başkalarının sözlerine daha az kulak veriyorum. Sadece ne yaptıklarına bakıyorum.      Andrew Carnegie

Yaşım ilerledikçe, insanların sozlersitesi.com ne dediklerine daha az dikkat eder oldum. Yalnızca ne yaptıklarını izliyorum…  Andrew Carnegie

Başkalarını örnek alma, kendini tanı ! Olduğun gibi görün ve buna inan. Çünkü dünyada senden değerlisi yok.    Andrew Carnegie

Başkalarının hayatlarına güneş saçanlar, kendi yaşamlarını da nurlandırırlar...  Andrew Carnegie

Ne düşünüyorsun. Bu yüzden sadece büyük düşün, inan, büyük, büyük, büyük, büyük, büyük, büyük, büyük, büyük ve büyük yaşa kahkaha at.

Kontrolünüz altında, yoksulluktan daha büyük, eğitim eksikliğinden büyük, birleştirilen tüm korkularınız ve batıl inançlarınızdan daha büyük bir güç var. Kendi zihnine el koyup arzuladığınız her hangi bir noktaya yönlendiren güçtür.

Bir engelle ilgili ilk şey basitçe ona karşı durmak ve onun hakkında şikayet etmek ya da onun altında sızlanmak değil, doğrudan saldırsın. Engellerinize karşı ayakta durun ve onlar hakkında bir şeyler yapın. Sahip olduklarını düşündüğünüzün yarısı kadarının olmadığını görürsünüz. Sadece ayağa kalkın, hepsi bu ve bunun altında bir yol vermeyin, sonunda kırılacaktır. Kıracaksın. Bir şey kırılmalı ve siz de olamazsınız, bu bir engel olacaktır.

Mutlu olmak istiyorsanız, düşüncelerinizi komuta eden, enerjinizi özgürleştiren ve umutlarınızı ilham alan bir hedef belirleyin.

Tüm milyonerlerin yüzde doksanını gayrimenkul sahibi olmakla geçirmiştir. Birlikte verilen tüm sanayi yatırımlarından çok gayrimenkul olarak daha fazla para yapılmıştır. Bilgece çalışan genç adam ya da bugünkü ücretli meblağ, parasını emlak alanına yatırıyor.

Zenginlik adamı, kendisine gelen bütün artı gelirleri, topluluk için en faydalı sonuçları üretmek üzere idare etmeye çağırıldığı, yalnızca fonlara güvenmeyi düşünmelidir zenginlik adamı, onun için sadece mütevelli ve vekil haline gelir. Yoksul kardeşleri, üstün bilgeliğini, deneyim ve yönetme yeteneğini hizmetlerine sunarak, kendileri için yapacakları ya da yapabileceklerinden daha iyi yapıyorlardı.

Zenginlik egolarımızı beslemek değil, aç beslemek ve insanlara yardım etmektir.

Genç adam, adını bir şey yapmaya değer.

Başkalarını zenginleştirmediği sürece hiçbir kim zenginleşmez.

Hiç kimse kendisi yapmak sozlersitesi.com ya da bunu yapmak için tüm kredileri almak isteyen mükemmel bir lider yapmaz.

Halkımı götürün, fabrikalarımı terk edin ve yakında çim fabrikaların zeminlerinde büyüyecek … Fabrikalarımı elinden alın, ancak halkımı bırakın, yakında yeni ve daha iyi bir fabrikaya sahip olacağım.

Hayallerinde kral ol Unutmayınca bu üne kavuşacağınıza yemin ettirin ve dikkatinizi dağıtmak için başka hiçbir yemin vermeyin.

Mutluluğun sırrı vazgeçmektir.

Hayatımın en büyük şaşkınlığı, işi yapan insanın zenginleşen adam olmadığını keşfedilmesiydi...

Bencillikten başka kişilere hizmet etmeyi deneyen nadir bulunan bireylerin muazzam bir avantajı vardır; çok az rekabet sahibidirler.

Kendilerini motive edemeyen insanlar, diğer yeteneklerinin ne kadar etkileyicisin, sıradanlıktan memnun olmalıdırlar.

Ona atanan işi yaparken bir erkeğin tam görevini yaptığını düşünmeyin. Bir adam bunu asla yapmazsa asla yükselmez. Promosyon olağanüstü işlerden gelir.

Yaşlandıkça daha çok dinledim, insanlar ne derse dinlerlerse, ne yaptıklarına ne kadar çok baktık.

Kendilerine yardım etmeyen insanlara yardım etmeye çalışmak için hiçbir şey yoktur.

Genç erkeklerin iş dünyasında başarısız olmalarının büyük bir nedeni konsantrasyon eksikliğidir.

Bir kütüphane, bir topluluğun halkına fayda sağlamak için yapabileceği diğer şeylerden üstün. Çölde asla başarısız olan bir bahar.

Zengin ölür adam utanç verici olarak ölür.

Başarının sırrı kendi işini yapmak değil, doğru adamı tanımaktır.

Kendine biraz tırmanmaya istekli olmadıkça kimseyi merdiven basamazsın.

Kendi zihninden tam anlamıyla yararlanma becerisi edinen kişi, haklı olduğu her şeye sahip olabilir.

Biraz kahkahanın olduğu yerde çok az başarı var.

Göreviniz ve biraz daha yapın ve gelecek kendine iyi bakacaktır.

Genişletmek için en iyi zaman hiç kimsenin risk almayı cesaret edemediği zamandır

Başarılı olan erkekler bir çizgi seçip kendilerine yapışmış erkeklerdir.

Başarının başlıca şartı: Enerji, düşünce ve sermayenizi yalnızca meşgul olduğunuz işe yoğunlaştırın. Tek bir aşamada başladıktan sozlersitesi.com sonra, bu çizgide mücadele etmek, onu yönlendirmek, her gelişmeyi benimsemek, en iyi makineye sahip olmak ve en çok şey biliyorum.

Her insan yaşamın içinde bulunduğu yere, tıpkı su arar ve düzeyini bulur gibi tıraş eder. Konusu, sunduğu hizmetin niteliği ve niceliği ile artı diğer insanlarla ilişkili olan zihinsel tavrı ile ölçülür …

Kendinizi eşsiz başarı eşiğinde düşünün. Önünüzde açık, görkemli bir hayat var. Başarmak! Başarmak!

Zengin olmanın tek amacı, para vermektir.

Elinizden gelenin en iyisini yapma bilinci dışında onay beklemeyin.

Kapitalizm, lüksleri gerekliliklere çevirmekle ilgilidir.

Hayatta kalmaya değer her şey için çalışmaya değer.

İşlerini kontrol altında tutmak için doğduğunuz gizli günlerinizde kendinize güvenerek muazzam güç elde edilir.

Çağımızın sorunu, zenginliklerin düzgün bir şekilde idare edilmesidir; böylece kardeşliğin bağları zengin ve fakir uyumlu ilişkide birbirine bağlayabilir.

Enerji, düşüncelerinizi ve başkentinizi konsantre hale getirin.

Güçlü erkekler ödün vermez, söylenir ve ilkeler asla tehlikeye atılmamalıdır.

Bir erkeğin okuma programı, günlük diyetine göre dikkatli bir şekilde planlanmalıdır; zira bunun zihinsel olarak yetişemeyeceği bir yiyecek vardır.

Her birey başkalarına başarılı olmaya yardımcı olur, takımın sinerjisini artırırsa takım sozler sitesi com çalışması en etkili görünür; İdeal olarak, her insan ekibin verimliliğini artırmak ve birliğini geliştirmek için farklı becerilere katkıda bulunacaktır.

Başarı, başkalarının haklarını ihlal etmeden hayatın talep ettiği her şeyi elde etme gücü.

Herhangi bir iş kolunda başarı elde edilebilir. Her peşinde en üstte yer alan bir oda var.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir