Bıkkınlık ile ilgili Sözler

0 202

Bıkkınlık ile ilgili Sözler sayfamızda bıkkınlık ile ilgili söylenmiş güzel sözler sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Bıkkınlık ile ilgili Sözler

Bıktım demek en büyük pes etmeleri beraberinde getirir, unutma sona ulaşanlar asla pes etmeyenlerdir.

♥ En tatlı balın bile fazlası bıkkınlık verir. -William Shakespeare-

♥ Kendinden bıkmaya başlamak, kişilik sahibi olmaya başlamanın da bir göstergesidir.

Herkesin unuttuğu gerçek hayatın insana bıkkınlık verecek kadar uzun olmamasıdır…

Tüm hikayelerden bıktım ve yola çıktım sorgusuz sualsiz, sessiz sedasız kendimle yürüyorum, arkamda dertlerini, takıntılarını anlatmaya çalışan kalabalığın sesini duymuyorum huzurluyum.

Bıkkınlık Sözleri:

♥ Bu yaşta bıkılır mı bu hayattan? Hadi kalk ve silkelen fazla zamanın yok…

Ölçüsü kaçtı mı en güzel şeyler bile bıktırır insanı. –Homeros-

Severken bıktırmaya çalışmak nedir ya? Karaktersizliğin vücut bulmuş hali olsa gerek.

Bıktım artık senden demeye bile tenezzül etmiyorum, görmüyorum, duymuyorum ve umursamıyorum koca bir hiçsin benim için.

Bir an bıktım dersin sonra bakarsın başka yol yok devam edersin…

♥ Şu hayatta üç şeyden bıktım; birincisi ağlamak, ikincisi sürekli birilerine inanmak, üçüncüsü ise hayal kurup hep yıkılmak ama asla vazgeçmedim.

Bıktırırlar diye sevmekten, kırarlar diye düş kurmaktan vazgeçmeyin.

♥ Bazı insanlar vardır insanı kendinden bıktıran, bazı insanlar vardır kendini insana bağlatan.

Bazen üst üste gelen acılar, sıkıntılar insanı yaşamaktan bıktırabilir ama hiçbir zaman umut etmekten ve yaşamaktan vazgeçmeyin.

♥ Senin bu hayattan bıktırdığını, başkası kalbinden çıkarmaz.

♥ Bıkkınlık öyle bir şeydir ki bazen insan kendinden bile bıkar. Öyle anlar gelir ki çevrenizde nefes alan her şeyden bıkar yorulursunuz, unutmayın hayat devam ediyor ve zaman akıp geçiyor, her ne yaşarsanız yaşayın hiçbiri size kalmayacak.

♥ Hayal kurmaktan ve hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım. Artık sadece hayatımı yaşıyorum tüm gereksizleri bir bir gönderdim.

Bu hayatı anlamsızca yaşamaktan bıktım, ellerimden kayıp giden hayallerimin arkasından bile bakmadan yeniden başlıyorum, daha güçlü ve daha bilinçli, bir dakikamı bile israf etmeyecek kadar da cimri.

♥ O kadar kırgın ve bıkkınım ki, kalbime söylesem benim müsait bir yerde indirir mi acaba?

♥ Kendine bile tahammülün kalmadığı zamanlarda sabır taşı olmanı bekleyenlerden uzak durman en sağlıklı kararlardan biri olabilir.

♥ Eğer yaşamaktan bıktıysan, mezarlığa git onlar çok iyi bilirler yaşamanın önemini.

♥ Güçlü insanlar mutsuz olsalar bile mutlu gözükürler.  Çok canları yansa bile dik dururlar ve gülümserler. Bazen çok umursadıkları bir şey olunca hiç umursamamış gibi görünürler. Güçlü insanlar hayattan bıksalar bile asla pes etmezler. Cam kırıkları gibi param parça da olsalar, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ederler.

♥ Benim bıkkınlığım asla senden değildir. Benim bıkkınlığım bu hayattan, bu hayatın adaletsizliğindendir. Bir gün bana adaletini göstermeyen, sürekli haksızlığa uğramamdandır.

♥ Bıktım artık yol almaktan. Önüme çıkıp durdursam. Gidiyorum buralardan. Tüm rüzgarlar senin olsun.

♥ Beden er geç bıkkınlık verir insana. Düşünceden başka hiçbir şey güzel ve ilginç kalmaz. Çünkü düşüncedir gerçek yaşam sozlersitesi.com Filozoflar yüz mucize görür bir günde; bilgisizler ve düşüncesizler ise günlük işlerden, alışılmış uğraşlardan başka hiçbir şeyi görmezler. -Bernard Shaw-

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.