Cep Mesajları

Cep Mesajları Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel cep mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki komik cep mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Cep Mesajları

Bazılarına göre adamız bazılarına göre yalanız sen merak etme tatlım adamına göre adamız.

Telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimle besledim, ey bu mesajı okuyan; seni çok özledim.

Keşke şuanda senden bir mesaj gelse sadece tek kelime yazsa ‘özledim’.

Bu mesajı alırsan bana hayransın umurunda değilse beni seviyorsun cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun cevap verirsen bana aşıksın bakalım şimdi ne yapacaksın.

İnsan kullanılıp atılacak bir eşya değildir azizim. Eline bulaşır, yüreğine bulaşır, vebaline bulaşır, etme.

Merhaba gece bekçisinden uzaklarda olan ama kalbimde yaşayan özleminle yanıp kavrulan bu karanlık gecelerin arkadaşı olan bu kişiden mesaj kişiye gelsin merhaba.

Seninle o kadar birbirimize uyuyoruz ki ketçapla mayonezin birleşmesi gibiyiz seninle sozlersitesi.com aşkım.

Merhaba ben geldim ama ben sıradan bir mesaj değilim yazan tarafından sevgi yüklendim ve buraya gelene kadar da canım çıktı belim ağrıyor çabuk al şu yükünü seni çok seviyormuş bol bol tembihIedi.

Sen bir güneşsin etrafında birçok gezegen var. Ama unutma ki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var!

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin, sevgi kadar özgürsün.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Yeni aldığım cep telefonumla sana en güzel mesajları yazacağım aşkım söz veriyorum.

Ben mavi, sen gökyüzü. Ben deniz, sen dalgası. Ben beden, sen can. Söyle şimdi, dalgasız deniz, cansız beden, sensiz bir ben olur mu hiç?

Bir mesaj kadar uzaksın bana, mesajlarımla aşkımı anlatamam sana sözlerimde yetmez içimdeki sevdaya.

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu ecel.

Yolumda ismin yazılı cep telefonumda mesajların saklı, hatıraların kalbimde, resmine bakarak avuturum kendimi bebeğim.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engel oluyor sözlerime.

Eğer bir gün kader seni benim kollarımdan alıp bir başkasının kollarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bulutların Gözyaşları Pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma. Unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma.

Yorum yapın