Ekrem İmamoğlu Sözleri

Ekrem İmamoğlu Sözleri sayfamızda siyasetin yeni yüzü Eski Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’a ait sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Ekrem İmamoğlu Sözleri

Hak yemedim yemem ama hakkımı da yedirtmem..

“sizi ahlaka davet ediyorum”

“tebrik etmeyi bilirim tebrik edilmeyi de beklerim”

“istanbul’u kazandığımız ortada, fark kapanmaz”

Sevgili gençler, ülkenin dört bir yanından bu demokrasi yolculuğumuza canı gönülden destek vermek istediğinizi biliyorum. Heyecanınız bu ülkenin demokratik ve özgür geleceğine dair umut veriyor. #HerŞeyÇokGüzelOlacak

Trabzon’un 40 haneli bir köyünde doğup büyüyen bir çocuğu, bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapan “Cumhuriyet”in projesiyim ve bununla gurur duyuyorum.

Şu mübarek Ramazan ayında bile yalanla ve iftirayla konuşanları Allah’a havale ediyorum. Bakan olursun, Başbakan olursun, TBMM Başkanı olursun ama …

Müzeyyen Teyze gibi nice analarımızın duaları bizimle olduğu sürece yolumuz hep açık, gönlümüz de ferah olacak.

Annelerin sözleri çok kıymetlidir. Bu sene annemin yanında olamasam da nasihatleri hep kulağımda. Güzel yüreğinden ve ellerinden öperim anneciğim.

Ekrem İmamoğlu Seçim Sloganları

Sanatçılar gibi toplumun önünde olan insanların fikirlerini paylaşması gayet doğaldır. Haddini bilmesi gereken siyasilerdir, bizleriz; sanatçılar, akademisyenler, iş insanları değil. Korkmadan konuşmaya, paylaşmaya devam edin lütfen. #HerŞeyÇokGüzelOlacak

Ramazan’da komşularımızla iftarda buluşmak, o maneviyatı, paylaşımı hissetmek çok kıymetli. Hep birlikte huzurumuz, sağlığımız için dua edelim ve kardeşçe yaşamanın keyfine varalım.

#HerŞeyÇokGüzelOlacak diyerek herkesi kucaklayacağız. Demokrasi mücadelesini hiç kimseyi ayrıştırmadan, güler yüzle ve mutlulukla vereceğiz. 16 milyon insanın yüreğinde umudu sozlersitesi.com ve sevinci yeşerteceğiz.

Bu ülkede demokrasi ve cumhuriyet için son anına kadar mücadele edecek 82 milyon vatansever var, biliyorum.

Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var. Biz adalete susamış, demokrasiye inancı tam, Türk gençliğiyiz. Ve de asla vazgeçmeyeceğiz!

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal gerekçesi olan Seçim Kurulları 16 Nisan’da da 24 Haziran’da da aynıydı. O zaman o seçimler de şaibeli.

Bütün Türkiye’nin adalet duygusu bizimle beraber. Buradayız, hep beraber çalışacağız ve asla vazgeçmeyeceğiz.

Yorum yapın