Eylül ve Leyla ile ilgili Sözler

Eylül ve Leyla ile ilgili Sözler sayfamızda küçük yaşta hayatını kayveden leyla ve eylül ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilerdiğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz..

Eylül ve Leyla ile ilgili Sözler

Dün Eylül, bugün Leyla ve daha niceleri ne kadar acıttınız bizi..

Eylül, Leyla ve daha niceleri… Yüreğimiz bu acıları artık kaldırmıyor! Çocuklarımıza yönelik her türlü şiddet ve istismarın önlenmesi adına, eğitim ve hukuk başta olmak üzere yapılacak tüm düzenlemelere katkı koymaya hazırız! Gelin, bu ayıba artık bir son verelim!

3 gün önce Eylül, bugün Leyla!
Bu ülkede dokunulmazlık milletvekillerinin değil “çocukların ve kadınların” olmalıdır.

#Leyla #Eylül ve tüm çocukluğu elinden alınmış, şiddet görmüş, savaş görmüş, taciz görmüş, çocukluğu elinden alınmış çocuklar… Üzgünüm.. bu dünyayı insanlar, bizler mahfettik… Ama bilerek, ama bilmeden...

EYLÜL’e ve LEYLA’ya kıyanlar ile aynı ülke vatandaşı olmaktan UTANIYORUM!

Güzel kızlarım #Leyla ve #Eylül için uyuyamiyorum. Rabbim sizi o hale getirenlerden intikamınızı misliyle alsın. Keşke sizler için birşeyler yapabilseydik..

Eylül, Leyla ve Gizem minik yavrularımız mekanlarınız cennet olsun Gül kokulularım.. Canileri yaşatmamalı adalet yerini bulsun artık...

Herkes kız çocuğunu diri diri toprağa gömerken, sozlersitesi.com Kızını omzuna alıp mekke sokaklarında dolaşan Kişidir; Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v)

Farkinda misiniz “insan olanlar için” #eylül ve #leyla dan sonra hayat eskisi gibi değil. Ne hava mis ne çiçekler güzel kokuyo…

Eylül, Leyla son olsun, çocuk istismarı son bulsun. Kadınlar ve #ÇocuklarYaşasın diye mücadele etmeye devam edeceğiz.

“Aynı evrende yaşamamalı cellatlar ve çocuklar;
Ya ölmeli cellatlar, ya da hiç doğmamalı çocuklar.
(Che Guevara)

“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” (Mustafa Kemal Atatürk)

“Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir.
(Mustafa Kemal Atatürk)

“Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir. (Mustafa Kemal Atatürk)

“Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim.” (Mustafa Kemal Atatürk)

“Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)

Tüm çocuklar gülsün,tüm #ÇocuklarYaşasın diye mucadelemiz devam edecek.
Leyla ve Eylül Son Olsun..

Hayatta yeniden doğmak için çocuk olmalıyız. Ne var ki, tüm dünyayla savaşıp onu yenmeden hayatta hep bir çocuk kalmak da mümkün değildir..

Büyüklerin çocuklardan farkı şu: İnsanlar büyüyünce hayal kurmayı kesiyor, başkaları ne düşünüyorsa aynen onu düşünüyorlar…

Çocukluğumuzda bize yalan söylenmiş, sorgulamadan inanmak durumunda bırakılmışsak, bu tutumu ileride de sürdürürüz.

Eylül ve Leyla… Ne kadar masum varsa fark etmeksizin yapılan tüm aşağılık davranışlara artık yeter!
Tecavüz, cinsel istismar ve kadına şiddete yönelik sozlersitesi.com çıkarılacak olan yasalara sonuna kadar destek olacağız.
Etkili yasalar çıkarılması için var gücümüzle çalışacağız. (Meral Akşener)

#Eylül ve #Leyla’nın acısını yüreğimizde yaşıyor, çocuklara uzanan elleri lanetliyoruz! (Beşiktaş JK)

Leyla ve Eylül gibi masum körpeleri hunharca katleden sapık caniler’i ibret-i âlem için darağacında sallandırmazsak adl-i ilâhi’de sorulur hesabı.#idamşart

Leyla ve Eylül cinayetlerinde raporlara göre tecavüz bulgusu yok. Daha fazla ruhlarını incitmeyelim.

Suç işleyecek olanı caydıramıyorsak demek… Meleklerimiz Leyla ve Eylül’ün Ailelerine sabırlar diliyorum. (Soner Sarıkabadayı)

Yorum yapın