Her şey çok güzel olacak ile ilgili sözler

Her şey çok güzel olacak ile ilgili sözler sayfamızda son zamanlarda yaşanan seçim gündeminde Ekrem İmamoğlu‘na ait seçim sloganı olan Her şey Çok Güzel Olacak ile ilgili sözleri yazıları sizler için derledik, sayfamızda güzel sözleri, mesajları bulabilir ve sosyal medyada ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz..

Her şey Çok Güzel Olacak ile ilgili Sözler

Ne güzel anlatıyor, daha önceki seçimlerde bunları yapanlar olarak nasıl yapıldığını çok güzel özetlemiş. Demek ki neymiş hırsız heryerde hırsızmış…23 haziranda bakalım ne kadar oy çalacaksınız hep birlikte göreceğiz. Her şey çok güzel olacak…

Her şey çok güzel olacak ?

BAŞKANIMIZ EKREM İMAMOĞLU
HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ??

İmamoğlu’nu savunduğumdan değil de; gene söyleyeyim. YSK tarih ve hukuk önünde hesap vereceksiniz. İmamoğlu olsa da olmasa da her şey çok güzel olacak bu ülke için.

“–Yalan yemin ile bir sozlersitesi.com Müslümanın hakkını alan kimseye Allah -celle celâlühû- Cenneti harâm eder ve Cehennemi farz kılar.” buyurmuştu. Allah’ın izniyle her şey çok güzel olacak.

Her şey Çok Güzel Olacak Sözleri

Siz önce bu vatan topraklarını neden sattınız ona cevap verin….Evet siz olmazsanız herşey çok güzel olacak..

Yirmi beş yıldır İstanbul elinizde niye yapmadılar oylar İMAMOĞLU’NA her şey çok güzel olacak…

Her şey çok güzel olacak inşallah senin birleştirici gücünle sayın başkanım insanlık ders-i verdin anlayana adam gibi adam. Ekrem Imamoğlu

Kendileri de bir şeyin bir gerçeğin farkinda. Istanbul’u kaybederlerse çöküş hızlanacak. Onun mücadelesini veriyorlar. Fakat deniz bitti. HER ŞEY Çok güzel olacak..

Adamın diploması sizin yok işte fark bu; her şey çok güzel olacak ❤️???

Elbette ki etiket üzerine yazılan herşey çok güzel olacak diye düşünmeyin mutlaka güzel olacak lakin siyasi bir dilde oluşmaması güzelliğin edebiyatın müziğin resim diliyle oluşmasından yanayım tarihimizle kuvvetlenmesini istiyorum..

Bir Cumhurbaşkanı, Bir BELEDİYE BAŞKANI sayın Ekrem İmamoğlu ile yarışıyor, Halkın iradesine saygı Duymalıydınız Şimdi daha çok oy kaybettiniz , Her şey çok güzel olacak ✌️

Her şey Güzel Olacak (Athena) Şarkı Sözleri

Yok öyle yalan dolan
Sahtekarlık yapmadan
Yaşamak lazım
Iki günlük dünyada
Değer mi dalaşmaya
Anlaşmak lazım
Bir geri adim atsan
Hayatın mi söner
Zor olsa da denemeye değer
Her şey güzel olacak..
Her şey güzel
Kandirmislar herkesi
Askim sevgilim diye Ayrilmak lazım
Boş islerle uğraşma
Kimseye fayda etmez
Anlamak lazım
Bir geri adim atsan
Hayatin mi soner
Zor olsa da denemeye değer...

 


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir