Sözler Sitesi
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Resimli Sözler, Sevgiliye Sözler

Sarılmak İle İlgili Sözler

0

Sarılmak Sözleri sayfamızda sarılmak sözleri ile ilgili tüm yazı ve sözleri bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Sarılmak Sözleri Sarılmak İle İlgili Sözler

Bazen bir şeyleri oluruna bırakmak onlara sarılmaya, uğraşmaya göre kat kat daha güçlü bir eylemdir.

Bazen sadece sarıl bir Yengece ve sus.

Bu havada en güzeli de bir Kovaya sarılıp öylece kalmak. Bir de fonda Adele varsa soğuk moğuk işlemez.

Keşke şuan yanında olsam. Dizlerine yatıp saatlerce ağlasam ve kalkıp doyasıya sana sarılsam.

Hayatta dört yanlış yaptım; doğmak, yaşamak, büyümek ve umutlara sarılmak, bir tek şeyi doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzelim dört yanlış bir doğruyu götürdü.

Kim bilir kaç kişi ayrı yataklarda, birbirine sarılarak uyuyordur.

Sen orada ona sarılırken, neden burada benim nefesim kesiliyor zalim.

Bir el tutmak istersin ya bazen, ya da birine sarılmak. Maalesef izin vermez buna hayat. Kendine sarılmalısın sen de zalim hayata inat.

Sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki. Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor.

Benden çok uzakta olsan da, sana sarılıp dokunamasam da, sana sesimi duyuramasam da, kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Sarılsam uyanacaksın, biliyorum. Sarılmasam, ben uyuyamam...

Güven mi dedin. Hayatta kimsenin eline sımsıkı sarılma, kimsenin duvarına dayanma; gün gelir o eller gevşer, gün gelir o duvar çöker.

Güvenmek, sarılmak gibi bir ihtiyaç bence.

Herkesin sarılırken asla bırakmak istemediği bir kişi, bütün sokaklarını dolaşmak istediği bir şehir ve sozlersitesi.com yaşamak istediği bir film vardır.

Biri sana sarıldığında, önce onun kollarını gevşetmesini bekle.

Eğer sarıldığında kendinden geçiyorsan, doğru kişiye sarılıyorsun demektir.

Dün gece rüyamda seni gördüm, sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacak gibi, şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçek mi olur yoksa tersine mi çıkar?

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl; düşlerini paylaşacak birini ararsan ben buradayım.

Bilir misin ne zordur severek yaşamak. Ona benimsin deyip sarılamamak. Ne zordur hep yakın hissedip aslında ondan uzak olmak.

Bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Rastlarsan gözleri yaşlı yavruna, suçuna bağışla sarıl boynuna, biz bize yaşarken geldik oyuna, eller kadir kıymet bilmiyor annem, senin kadar kimse sevmiyor annem.

O bir başkasına sımsıkı sarılırken, nefesi kesilen neden hep ben oluyorum?

Sarıldığına huzurlu hissettiğin bir ailen ve güvenebileceğin üç beş gerçek arkadaşın varsa, parayla kazanılamayacak bir servete sahipsindir…

Öyle bir an gelir ki; kocaman kocaman sarılmak istediğin insana, küçücük bir “merhaba” dersin.

İlginizi Çekebilir

Sarılıp gövdesine sımsıkı, bir kadın kendini doğurabilir isterse.

Kimi sarılman için, kimi de defolup gitmen için sana sırtını döner.

Hayata dört elle sarıl diyorsun ya sevgilim; o zaman neden ikisini de alıp gidiyorsun?

Adam kadını özledi. Başka kadına sarıldı. Kadın adamı özledi. Adamın yokluğuna sarıldı.

Ne çok isterdim bir atkı olmayı üşüdüğünde boynuna sarılmayı benimki de hayal işte.

Dertleşmek istiyorsan 1 tuşla, birine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek için 3 tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı tuşla.

Sendin benim hayatıma anlam katan, yaşama sebebim olan. Öyle bir girdin ki, çıkmamak üzere sozlersitesi.com yerleştin bu yüreğime. Ne kadar isterdim yanında olmak, sana sarılmak, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek. İyi ki varsın aşkım, günaydın parlayan güneşim.

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem.

Hayatta dört yanlış yaptım doğmak yaşamak büyümek ve umutlara sarılmak bir tek doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzelim dört yanlış bir doğruyu götürdü.

İki yapboz parçasının birbirini tamamlaması gibidir iki insanın sarılması.

Bilir misin ne zordur severek yaşamak. Ona benimsin deyip sarılamamak.. Ne zordur hep yakın hissedip aslında ondan uzak olmakCan Yücel

Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın sozlersitesi.com ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim iyi geceler aşkım.

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem

Ne kadar sarılırsan sarıl, bıraktığın an özlersin.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler, yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Meleğim, Seni o kadar çok özledim kiSevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için deliriyorum.

Sen onu çok seviyorsan seveceksin, sonra ona hemen sarılıp seni seviyorum diyeceksin. En sonunda da sozlersitesi.com onunla yaşadığını ve mutlu olduğunu anlayacaksın.

Ona sarılıp, kulağına dakikalarca beni hiç bırakma diye fısıldamak istiyorum.

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl... Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır... Mutlu Yıllar...

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl... 2021 yılında senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıların açılması dileğiyle... Mutlu Yıllar

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl... Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır... Mutlu yıllar…

Bir öpücük gönderiyorum sevgilim hadi kalk, uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın...

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir... Bir dakika için seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol... Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca sozlersitesi.com bir yıl boyunca hiç yitirme... Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim... Sensiz bir hayatta kime gerçekten dostum diyebilirdim bilmiyorum… İyi ki doğdun… Nice mutlu yaşlara…

Dertleşmek istiyorsan 1i tuşla, birisine sarılmak istiyorsan 2’yi tuşla, eğlenmek için 3’ü tuşla, mutlu olmak için 4’ü tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı tuşla…

Sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki... Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil… Seni o kadar çok özledim ki, sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum…

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Ediyorum Daha fazla oku