Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Afrin ile ilgili Sözler

Afrin ile ilgili Sözler sayfamızda afrin harekatı ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Afrin ile ilgili Sözler

ALLAH muzaffer eylesin ver mehteri

Savaş, Türkün Düğünüdür.

Bir biz vardık Cihanda Bir de Küffar… Şafak gazamız olsun Gazamız mubarek olsun SEFER BİZİM ZAFER ALLAHIN Olsun

” Ve Allah, sana ‘üstün ve onurlu’ bir zaferle yardım etsin.” (Fetih/3.ayet)

Zeytin Dalı Harekatı’nda Allah Mehmetçiğimize güç ,kudret versin. Ya Allah Bismillah.

Bismillâhirrahmanirrahim إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا İnnâ Fetahnâ Leke Fethan Mubînâ Doğrusu Biz Sana Apaçık Bir Fetih İhsân Ettik Dualarımız Mehmetçiğimize ve ÖSO’daki yiğitlerine. Her teröriste bir bomba sözümüz olsun

“Hoşgeldiniz” diyene sahip çıkın, “Neden geldiniz” diyenin kafasına sıkın!

Ya Rabbi! Gazamızı mübarek, Ordumuzu muzaffer eyle. Ülkemizi iç-dış düşmanlarımızdan temizlemeyi nasip eyle. (Amin)

Hepsine yetecek kadar dalımız var

“Zeytin dalı” bildiğiniz anlamıyla www.sozlervadisi.com seçilmedi hafız Esad döneminde Afrin Türkiye arasına binlerce zeytin ağacı dikildi, sırf Türk zırhlılarını yavaşlatsın diye. Şimdi Tsk diyor ki, zeytin dalları nı biyerinize sokmaya geliyoruz.

Rabbim Ordularımızı Muzaffer Kılsın… Varolsun Türk Milleti Varolsun Türk Devleti zeytin Dalı Harekatı

Zeytin Dalı Harekatı diye yazılır Haydar harekatı diye okunur !

O zaman biz de havellere şu şarkıyı armağan edelim Zeytin yağlı yiyemem aman basma da fistan giyemem aman..

Zeytinin çekirdeğini; YPG’ye Zeytin dalını; İSRAİL’e Zeytin kökünü de ABD’ye ……..armağan ediyoruz.! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/afrin-zeytin-dali-harekati-sozleri.html

Zeytin Dalı Harekatı‘nda kahraman ordumuzu havada, karada mansur ve muzaffer eylesin. Harekat komşularımıza ve bölgeye sulh ve sükun, huzur ve barış gelmesine öncülük etsin.

Zeytin Dalı Harekatı sadece Türkiye’nin güvenliği için değil ümmetin ve mazlumların umudu olmak, zalime karşı hakkı tutup kaldırmaktır. Yarabbi sen mazlumun hamisi olan bu necip orduyu Muzaffer et. ( Amin )

Allah ordularımızı muhaffak eylesin..

Erik dalı değil, Zeytin dalı harekatı Afrin Rabbim Türk ordusunu korusun…

Adından da anlaşılacağı üzere düşmana zeytin dalı uzatmak için yapılan bir harekattır. Barış için bir çabadır. Gerekirse Asil Kartal Balyoz Matador Süpürge Çekiç Çöl Kaplanı Kurt Harekât’larıda yaparız!

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm’ın!

Gerilir zorlu bir yay. Oku fırlatmak için; Gece gökte doğar ay. Yükselip batmak için. ” Allah Ordumuzun sozlersitesi.com Yardımcısı Olsun. Huzur bozan tek unsur kalmayana kadar, burnumuz kanamadan sonuna kadar inşallah.

Allah ordumuzu daima muzaffer kılsın. Vatan uğruna can alıp can verenlerin şerefine

Binlerce km öteden gelip sınırımızda terör ordusu kurmaya çalışanlara karşı Türkiye olarak sınırlarımızı koruyoruz. Allah milletimize güç versin. Bizler Zeytin Dalı Harekatı ve benzeri tüm operasyonlara hazırız!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER